مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

آجیل و خوراکی

قیمت:
$54.00
cart
قیمت:
$56.00
cart
قیمت:
$36.00
cart
اتمام موجودی عطرانه گوهران عطرانه گوهران عطرانه گوهران
قیمت:
$45.00
cart
قیمت:
$17.00
cart
قیمت:
$19.00
cart
نمایش 1 تا 33 از 33 (1 صفحه)

آجیل و خوراکی یکی از انواع ایده‌های مختلف و پرطرفدار برای هدیه دادن در مناسبت‌های مختلف از جمله عید نوروز و شب یلدا است. اگر در خارج از کشور هستید و قصد دارید که با یک هدیه خاص و بیادماندنی در مناسبت‌های خاص عزیزانتان را در ایران خوشحال کنید، شهرکادو آماده ارائه خدمات مختلف از جمله ارائه انواع جعبه‌های اجیل و خوراکی به شما عزیزان است. شما می‌توانید به کمک شهرکادو به راحتی یکی از محصولات موجود در سایت را انتخاب نموده و ارسال آن به عزیزانتان در ایران را به ما بسپارید.

جعبه‌های آجیل و خوراکی

جعبه‌های مختلف آجیل و خوراکی با طرح‌ها و خوراکی‌های متنوع و باکیفیت در شهرکادو موجود است. شما پس از ثبت سفارش هر کدام از محصولات، می‌توانید روز و نحوه ارسال آن به عزیزانتان را مشخص نموده و ارسال هدیه را به ما بسپارید.

آجیل و خوراکی به عنوان یکی از بهترین پیشنهادهای هدیه در مناسبتی مانند شب یلدا و یا عید نوروز محسوب می‌شود. با ارسال هدیه به ایران این روزهای خاص را برای عزیزانتان بیادماندنی تر کنید.

شهر کادو

تیم شهر کادو با ارائه بهترین محصولات و هدایا به شما عزیزان آماده سوپرایز تا عزیزانتان از جانب شما از راه دور است. انواع اجیل و خوراکی مانند جعبه آجیل و جعبه دمنوش و در فروشگاه شهرکادو موجود است. اگر از ایران دور هستید و تمایل دارید که از راه دور سورپرایزی فوق‌العاده را برای عزیزان خود در شبی خاص و بیادماندنی رقم بزنید، با ما تماس بگیرید.