مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

ارسال کیک به تهران

خرید کیک آنلاین

ارسال کیک به ایران

ارسال کیک به ایران

 ارسال کیک از بهترین و مرغوب ترین کیک فروشی ها در تمامي شهرهاي ايران:

در فروشگاه اینترنتی شهرکادو محصولات متنوعی جهت خريد هدیه تدارک دیده شده است که بنا به سلایق شخصی هدیه دهنده قابل انتخاب مي باشند.

اما اگر به هر دلیل هدیه خاصي را مد نظر دارید که آن را در میان محصولات سايت نیافتید می توانید به راحتی آنرا در بخش "هرچه میخواهید سفارش دهید" ثبت نموده و از خدمات خاص این فروشگاه در تامین هديه مناسب خود بهره مند شوید و اطمینان خاطر داشته باشيد كه سفارشات شما توسط كاركنان شهركادو پيگيري خواهد شد.

 

چرا ارسال كيك به ايران ؟

تصور کنید ! چشم هایتان را ببندید و فقط تصور کنید که شب تولد کسی است که دوستش دارید و حاضر هستيد هر کاری برای خوش حالی او انجام دهید. اما شما یا در خارج از ایران هستید و یا شهری از شهرهای ایران به دور از خانه و خانواده. چه راه هایی برای غافلگیر کردن عزيزتان دارید؟
با یک تلفن هیجان زده اش کنید. با تماس ویدویی او را ببینید و در جشن تولد مجازی او شرکت کنید و یا اینکه برایش کیک تولدش را با نوشته ای زیبا بفرستید و او را هیجان زده کنید. ارسال کیک تولد به ایران به تمامی شهرهای ایران سرویس ویژه ای است که در شهرکادو فرآهم گردیده است که با استفاده از آن می توانید تولدی شیرین و خاطره ای ماندگار برای عزیزانتان در سراسر ایران به یادگار بگذارید. حتی یک پیشنهاد دیگر شهر کادو این است که همراه کیک تولد،یک دسته گل و یا هدیه ای نفیس به نشانه زیبایی عزيزتان به او تقدیم کنند. گل هایی رویایی و خاطره انگیز،گل هایی که عطر وجود شان مشام عشقتان را نوازش دهد و به داشتن شما ببالد. ارسال کیک تولد و ارسال دسته گل های زیبا برای عزیزانتان، آنها را که در یاد شما هستند را دلخوش میکند.

نظرات کاربران

25 نظر


نوشتن نظر