مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

ارسال گل به خارج از ایران

ارسال گل به خارج از ایران

قیمت:
$430.00
cart
قیمت:
$341.00
cart
قیمت:
$275.00
cart
قیمت:
$285.00
cart
قیمت:
$305.00
cart
قیمت:
$230.00
cart
قیمت:
$302.50
cart
قیمت:
$295.00
cart
قیمت:
$232.00
cart
قیمت:
$250.00
cart
نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)

ارسال گل به همه شهرهای دنیا

گاهی در زندگی لحظه‌هایی پیش می‌آید که بیان احساس سخت می­شود. درست زمانی که تنها معبر تو برای تقدیم به عزیزانت فقط کلمات است؛ گل‌ها قدرت بیان هزاران احساس را دارند. گل­ها حقیقی­ترین زبان عشق هستند. پس با ارسال گل می­توانید هر نوع احساسی را که از نزدیک قادر به ابراز آن نیستید، بیان کنید: همدردی، محبت، خوشحالی، معذرت­خواهی، شاد کردن دیگران و...

وقتی فاصله شما با عزیزانتان زیاد است و مرزهای جغرافیایی عامل جدایی شماست، می­توانید با ارسال گل به خارج، فاصله ابراز احساسات خود را کوتاه کنید. یکی از راحت­ترین روش­ها برای ارسال گل به خارج، سپردن این کار به شهر کادو است. مطمئن باشید زیباترین و شاداب­ترین گل­ها برای عزیزان شما ارسال خواهد شد و آن­ها با دیدن گل­ها شگفت­زده خواهند شد.

با کمک شهر کادو می­توانید هرکسی را در هر جای این دنیا به­راحتی خوشحال کنید. در حال حاضر در شهر کادو امکان ارسال گل به آلمان، ارسال گل به کانادا، ارسال گل به انگلیس، ارسال گل به سوئد و سایر کشورهای دنیا فراهم است.

با امکان ارسال گل به خارج، برای همه هم‌وطنان داخل و خارج ایران مسیری هموار آماده شده تا دیگر مناسبت­ها را از دست ندهید و زمانی که در کنار عزیزانتان نیستید، گل­ها به‌جای شما در کنار آنها زندگی کنند و تا زمانی که عطر آنها در فضا می­پیچد حضورتان در نزد عزیزانتان لمس شود.