مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

دسته گل ارمغان

وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 3 ساعت
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: $35.00
تعداد
gift box با خرید این محصول 40 امتیاز دریافت خواهید کردمتن پیام کارت

۱۰۰ حرف

اصولاً برای نشان‌دادن میزان احترام و علاقه به خانواده، آشنایان و دوستان از گل استفاده می‌کنیم. برخی با یک شاخه گل، برخی با سبد گل و برخی با دسته‌ گل به استقبال، تبریک و شادباش اطرافیان خود می‌روند. گل لطیف است و احساس لطافت را در روح انسان‌ها چندبرابر می‌کند. اهدای گل نیاز به مناسبت خاصی ندارد و بد نیست در برخی از مواقع شاخه‌ای گل به همسر، پدر، مادر، خواهر، دوست و... هدیه دهیم. دسته ‌گل ارمغان هدیه‌ای خاص برای هدیه‌دادن به دوستان و آشنایان است.

ویژگی های دسته گل ارمغان

ارتفاع حدودی  دسته‌ گل ارمغان 60 سانتی‌متر است. این دسته‌گل ترکیبی از 9 شاخه رز هلندی سفید رنگ با برگ‌های زیاد، ربان سفید و 4 عدد کاغذ ضد آب سفید است. این دسته‌گل از قیمتی مناسب برخوردار است. دسته‌گل ارمغان همچنین با وجود سادگی از زیبایی بی‌نظیری برخوردار است.

دسته گل ارمغان؛ هدیه ای خاص و زیبا

گل ها دارای یک نوع طراوت و زیبایی خاص و جذاب هستند که با دیدن آن‌ها در هر شخصی حس خوب و بی‌نظیری ایجاد می‌شود. از گذشته تا به امروز هدیه‌دادن گل برای همه افراد دارای حسی ناب و خاص بوده است. فردی که گل را به‌عنوان هدیه انتخاب می‌کند نشانگر این است که دارای عواطفی پاک و احساسی لطیف است. دسته‌ گل ارمغان باتوجه‌به زیبایی بی‌نظیر و داشتن رایحه‌ای دل‌انگیز هدیه‌ای فوق‌العاده و خاص برای کسانی است که دوستشان دارید.

خرید دسته گل ارمغان از شهرکادو

دسته گل ارمغان یکی از زیباترین و محبوب‌ترین انواع دسته‌گل‌ها است که دارای 9 شاخه زر هلندی است سفیدرنگ است. این دسته‌گل هدیه‌ای بی‌نظیر برای انتقال حس عشق و محبت به عزیزان است. شما می‌توانید برای سفارش این دسته‌گل زیبا به وب‌سایت شهرکادو مراجعه نمایید. برای اطلاع از قیمت این دسته‌گل بی‌نظیر با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید. شهرکادو امکان ارسال گل به خارج از ایران را دارد و می‌توانید برای عزیزان خود در خارج از ایران گل بفرستید.  


1 نظر


نوشتن نظر