مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

کیک نسکافه بی بی - تهران - امروز

وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 3 ساعت
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: $20.00
تعداد
gift box با خرید این محصول 20 امتیاز دریافت خواهید کردمتن پیام کارت

۱۰۰ حرف

امروزه خرید انواع کیک و شیرینی به رایج‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های مهمانی و جشن‌های مختلف تبدیل شده است. کیک تولد یکی از مهم‌ترین کیک‌های زندگی هر فردی است. یک سال در انتظار جشن تولدمان هستیم و در این یک سال بارها برای طرح و رنگ کیک تولدمان در ذهنمان ایده‌پردازی می‌کنیم. می‌توان گفت بخش عظیمی از سورپرایز شدن و هیجان جشن تولد هر شخصی به کیک تولدش بستگی دارد. کیک نسکافه بی بی (تهران – امروز) می‌تواند گزینه مناسبی برای سورپرایز عزیزانتان در روز تولدشان باشد.

ویژگی های کیک نسکافه بی بی (تهران - امروز)

کیک نسکافه بی بی (تهران – امروز) در وزن‌های یک‌کیلویی که مناسب برای 6 نفر، دو کیلویی که مناسب برای 10 تا 12 نفر و وزن سه کیلویی که مناسب برای 14 تا 16 نفر است عرضه می‌شود. البته به این نکته توجه داشته باشید که تمام این وزن‌ها تخمینی بوده و تمام این کیک‌ها با حدود 200 گرم بیشتر از وزن اعلام شده به مشتری عرضه می‌شوند. این کیک از محصولات قنادی بی بی تهران است. این کیک ترکیبی از کیک تازه با پودر نسکافه و تزیین خامه است که دارای طعمی بی‌نظیر است.

کیک نسکافه بی بی (تهران - امروز)؛ هدیه‌ای با طعم خاص

کیک نسکافه بی بی (تهران - امروز) می‌تواند گزینه مناسبی برای پذیرایی از مهمان و هدیه‌ای خاص برای سورپرایز عزیزانتان در روز تولدشان باشد. درصورتی‌که از دوستان و آشنایان خود دور هستید و قصد خوشحالی آن‌ها را در روز تولدشان دارید و برای این که به عزیزان خود بفهمانید که همیشه و در هر جا به یاد آن‌ها هستید، می‌توانید با سفارش آنلاین این کیک در روز تولدشان آن‌ها را خوشحال نمایید.

خرید کیک نسکافه بی بی (تهران – امروز) از شهرکادو

امروزه خرید کیک و شیرینی به بخش مهم و رایج اغلب مهمانی‌ها و جشن‌ها در مناسبت‌های مختلف تبدیل شده است و سفارش آن دغدغه بسیاری از مردم شده است. مخصوصاً زمانی که شما از عزیزان و دوستان خود دور باشید و اجازه ملاقات حضوری با آن‌ها را نداشته باشید و یا مشغله شما امکان صرف وقت برای خرید حضوری کیک از شما را گرفته باشد؛ ازاین‌رو می‌توانید بدون ازدست‌دادن هیچ یک از مناسبت‌های مهم زندگی‌تان و با خیالی آسوده کیک و شیرینی موردنظر خود را سفارش دهید و حتی امکان غافلگیرکردن عزیزانتان را فراهم کنید.

 شما می‌توانید برای خرید کیک نسکافه بی بی (تهران – امروز) و انواع دیگر کیک‌ها و شیرینی‌ها به وب‌سایت شهرکادو مراجعه نموده و با دیدن تنوع و قیمت مناسب، کیک موردنظرتان را به‌صورت آنلاین و در کمترین زمان خریداری نمایید. 

5 نظر


نوشتن نظر