مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

کیک ویترین روز- همه شهرها

وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 4 ساعت
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: $19.00
تعداد
gift box با خرید این محصول 20 امتیاز دریافت خواهید کردمتن پیام کارت

۱۰۰ حرف

این محصول موجودی ویترین روز کیک فروشیهای معتبردر تهران و سایر شهرهای ایران میباشد

برای سفارشهایی که مدت زمان کمی نیاز دارند.

در مناسبتهای مختلف مانند شب یلدا / روز مادر / روز پدر / ولنتاین / و ....کیکهای طرح مرتبط با مناسبت موجود میباشد.

عکس فقط بعنوان نمونه کیک ویترین میباشد  

وزن کیک از 1 کیلو میباشد

کیک ویترین روز- همه شهرها در مناسبت‌های مختلف مانند تولدها، شب یلدا، روز مادر، روز پدر، ولنتاین، عید نوروز و... با طرح‌های مرتبط با هر مناسبت تهیه می‌شود. این کیک‌های خوشمزه و تازه می‌توانند به‌عنوان هدایای ویژه عید نوروز نیز برای عزیزان شما ارسال شوند.

ویژگی های کیک ویترین روز- همه شهرها

کیک ویترین روز- همه شهرها موجودی ویترین روز کیک فروشی‌های معتبر در تهران و سایر شهرهای ایران است و مخصوص سفارش‌هایی است که به مدت زمان کمی نیاز دارند. این کیک در سه وزن 1، 2 و 3 کیلوگرم تهیه می‌شود که به ترتیب برای 6، 10 تا 12 و 14 تا 16 نفر مناسب است. مدت‌زمان لازم برای تحویل این محصول 4 ساعت است.

کیک ویترین روز- همه شهرها؛ آمیزه‌ای از تازگی و طعم‌دلپذیر

کیک ویترین روز- همه شهرها را می‌توانید با بسته‌های هدیه شهر کادو ترکیب نموده و هدیه‌ای خاص و جذاب برای عزیزانتان ترتیب بدهید. همچنین می‌توانید این کیک‌های خوشمزه را با یک فنجان چای یا قهوه به‌عنوان یک عصرانه در دورهمی‌های دوستانه خود سرو کنید.

خرید کیک ویترین روز- همه شهرها از شهرکادو

با تهیه کیک ویترین روز- همه شهرها لذت چشیدن یک طعم تازه و دلپذیر را به خود و دیگران تقدیم کنید. جهت ثبت سفارش خرید کیک ویترین روز- همه شهرها به وب‌سایت شهرکادو مراجعه نمایید. سفارشات شما مشتریان گرامی و همیشگی با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و در سریع‌ترین زمان ممکن برایتان ارسال خواهند شد. با شهرکادو هر ناممکنی ممکن خواهد شد. 

3 نظر


نوشتن نظر