خرید هدیه و کادوی ولنتاین
شماره پشتیبانی : 606 8585-939-98+
English

کاربران
کاربران


خرید هدیه روز ولنتاین


 

در این صفحه صرفا تعدادی از محصولات سایت نمایش داده شده است. برای مشاهده محصولات کامل هر بخش، بر روی گروه محصول مربوطه (در ستون سمت راست) کلیک نمایید.

اما اگر هدیه مورد نظر خود را در میان محصولات سايت نیافتید، می توانید سفارش ویژه خود را در بخش "هرچه میخواهید سفارش دهید"  ثبت نمایید و اطمینان خاطر داشته باشيد كه سفارش شما در اسرع زمان توسط كاركنان شهركادو پيگيري خواهد شد.

 نمایش 1 تا 47 از 47 (1 صفحه)


مختصري درباره خريد هديه ولنتاين:


ولنتاين بهانه ای برای ابراز عشق است نه مناسبتی برای بزرگداشت یک رویداد تاریخی. ولنتاين بیشتر در میان جوانان و به خصوص در روابط عاطفی پیش از ازدواج (دوران نامزدي) اهمیت داده میشود. وقتی یک جوان به دنبال بهانه ای برای نشان دادن علاقه به دوست خود باشد، مناسبتهای شخصی مانند روز تولد یا سالگرد آشنایی، سالگرد ازدواج و همچنین مناسبتهای عمومی مانند اعیاد یا ولنتاين میتواند فرصت خوبي باشد. ولنتاين را میتوان برای یکدیگر خاطره انگیز ساخت و با خريد هديه ولنتاين يا یک جشن کوچک و سوپرایز کردن همسر و يا دوست خود او را شگفت زده نماييد.

اهمیتی كه آقايان يا خانم ها براي نامزد، دوست و يا همسر خود قایل هستند میتواند در ولنتاين نمایان گردد و این تا جایی پیش رفته است که اگر شما ولنتاين را فراموش کنید یا آن را به دوست و يا همسر خود تبریک نگویید و ابراز علاقه نکنید ممکن است دچار یک دردسر عشقی و عاطفی بشوید که تا ولنتاين سال بعد درگیر آن باشید. خريد هديه ولنتاين نیز از ابداعات و رسومات جدید است که تا اندازه ای ولنتاين را به عرصه ی داد و ستد و تفاخر تبدیل کرده است اما ولنتاين صرفا یک یادآوری و یک بهانه است. تبدیل ولنتاين به یک جشن یا یک مراسم باشکوه بد نیست اما ولنتاين و مناسبتهای دیگر برای یادآوری گرامی داشته میشوند و نه صرفا برای هدیه دادن.
خريد هديه ولنتاين براي همسر را میتوان همیشه و به هر مناسبتی انجام داد اما ابراز عشق و علاقه در روزي كه مشهور به روز عشق ورزي هست پذیرفتنی تر و زیبا تر است.
نظرسنجی

1 نظر


نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب