مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

دسته گل دریا-10 تا 150 شاخه گل رز

وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 3 ساعت
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: $32.00
تعداد
gift box با خرید این محصول 50 امتیاز دریافت خواهید کردمتن پیام کارت

۱۰۰ حرف

دسته گل دریا طراحی شده از یکی از زیباترین و محبوب‌ترین انواع گل‌های رز، دارای 10 تا 50 شاخه گل رز هلندی است. این گل زیبا دارای شکوفه‌ها و گلبرگ‌های بزرگ بوده و در رنگ‌های سفید، زرد، صورتی، نارنجی، قرمز و... موجود می‌باشد. دسته گل دریا به دلیل زیبایی و تازگی خاص خود و با رایحه و عطر دلپذیرش، هدیه‌ای بی نظیر برای انتقال حس عشق و محبت به عزیزان‌تان است. شما می‌توانید دنیایی از بهترین آرزوها را با دادن دسته گل دریا، به آنان که دوستشان دارید هدیه دهید.

آشنایی با گل رز هلندی

گل رز هلندی از قدرت عطر بسیاری برخوردار است و رایحه و عطر طنین ‌آمیز و دل ‌انگیزی دارد. این گل نمادی زیبا برای ابراز محبت به عزیزان‌تان از راه دور است. به دلیل چیدمان زیبای آن، و طراوت و تازگی گل‌های انتخاب شده، عزیزان شما در ایران یا سراسر دنیا می‌توانند تا یک هفته یا بیشتر از زیبایی و عطر منحصر به فرد آن لذت ببرند.

چرا دسته گل دریا را به عنوان هدیه انتخاب کنیم؟

گل‌ها یک نوع طراوت و زیبایی خاص و جذابی دارند که با دیدن آن‌ها در هر کسی حس خوبی ایجاد می‌شود. از زمان گذشته تا به امروز هدیه دادن گل برای افراد در تمام دنیا یک احساس خاص و نابی بوده است. فردی که گل هدیه می‌دهد، نشانگر این است که احساسات پاک و عواطف لطیفی دارد. گل رز هلندی با توجه به زیبایی بی‌ نظیر و عطر و رایحه بسیار خوبی که دارد می‌تواند هدیه‌ای فوق‌العاده برای کسانی که دوستشان دارید، باشد.

نحوه گل آرایی دست گل دریا

با توجه به اینکه گل آرایی یک هنر زیبا و قابل تغییر است، ممکن است که در چیدمان گل‌ها 10 تا 20 درصد تغییرات نسبت به تصویر وجود داشته باشد. همچنین رنگ گل‌ها در برخی از ف&

1 نظر


نوشتن نظر