مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

دسته گل نرگس و عروس

وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 3 ساعت
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: $38.00
تعداد
gift box با خرید این محصول 30 امتیاز دریافت خواهید کردمتن پیام کارت

۱۰۰ حرف

دسته گل گرد نرگس و عروس

مطابق شکل

تزیین ممکن است کمی متفاوت باشد

دسته گل نرگس و عروس هدیه‌ای خاص و تماشایی برای افراد و مناسبت‌های مختلف است. گل نرگس نماد خوش‌شانسی و سعادت و پیام آور شادی و احساسات مثبت است. روییدن نرگس پس از یک زمستان سرد و تاریک نویدبخش امید و آینده‌ای روشن و فراموشی روزگار تلخ است.

ویژگی های دسته گل نرگس و عروس

دسته گل نرگس و عروس یک دسته‌ گل گرد از گل‌های نرگس و عروس همانند تصویر  است. تزیینات این دسته‌گل ممکن است کمی با تصویر متفاوت باشد. مدت‌زمان لازم برای تحویل این محصول 3 ساعت است.

دسته گل نرگس و عروس؛ هدیه‌ای امیدبخش و زیبا

دسته گل نرگس و عروس را می‌توانید با هدایای خاص و سفارشی موجود در فروشگاه شهرکادو ترکیب نموده و خاطره‌ای فراموش‌نشدنی و جذاب خلق کنید. این هدیه خاص را می‌توانید در مناسبت‌های مختلفی مانند تولد، ولنتاین، فارغ‌التحصیلی، بازنشستگی و حتی غم و ناراحتی به عزیزان خود تقدیم کنید و یک دنیا امید و احساس خوب را به آن‌ها هدیه بدهید.

خرید دسته گل نرگس و عروس از شهرکادو

دسته گل نرگس و عروس یکی از جذاب‌ترین و زیباترین هدایا برای خلق لحظه‌های خوب است. جهت ثبت سفارش خرید دسته گل نرگس و عروس به وب‌سایت شهرکادو مراجعه کنید. شهرکادو فرصتی را فراهم نموده که بتوانید با ارسال گل به خارج از ایران برای عزیزان دور از وطن، همراه آن‌ها در زیباترین لحظات زندگیشان باشید. شهرکادو شهر آفرینش خاطره‌های دل‌نشین و فراموش‌نشدنی است. 

0 نظر


نوشتن نظر