مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

خرید رز جاودان

خرید رز جاودان

اگر قصد دارید که یک هدیه‌ی ماندگار و لاکچری به عزیزان‌تان بدهید، خرید گل رز جاودان بهترین گزینه خواهد بود. از گل رز جاودان می‌توانید برای شادباش مناسبت‌ها، جشن‌ها و دیدار‌های مختلف استفاده نمایید.

گل رز جاودان چیست

یکی از محبوب‌ترین و خاص‌ترین گونه‌های انواع گل در بین اکثر افراد، گل رز است. امروزه یکی از انواع گل رز با نام گل رز جاودان به یکی از محبوب‌ترین انواع گل برای هدیه دادن به عزیزان تبدیل شده است. گل رز جاودان یک گل طبیعی با ماندگاری بالا و عمر طولانی است که تا مدت‌ها پژمردگی را تجربه نخواهد کرد.

عمر این گل در صورت انجام مراقبت‌های کافی حتی بیش از یک سال خواهد بود و زیبایی و شادابی خود را از دست نخواهد داد. ویژگی مهم رز جاودان را می‌توان این موضوع دانست که این گل تولید گرده دارد و آلرژی‌زا نیست.

روش‌ها و نکات مهم در نگهداری رز جاودان

·        در هنگام جابجایی گل از وارد شدن ضربه به آن جلوگیری کنید؛

·        از قراردادن اشیاء مختلف بر روی این گل خودداری کنید؛

·        گلبرگ‌ها را به طور مداوم لمس نکنید؛

·        از آب دادن به گل رز جاودان یا اسپری کردن آب بر روی گلبرگ‌های آن پرهیز کنید. (این گل نیازی به آبیاری ندارد).

·        از قرار دادن گل در مقابل گرمای شدید و نور مستقیم خورشید پرهیز نمایید؛

عمر رز جاودان چقدر است

در صورت رعایت اصول نگهداری، عمر این گل در حدود 2 سال و یا به مدت 3 سال خواهد بود. البته طول عمر این گل بستگی به کشور تولید کننده آن نیز دارد.

چرا گل رز جاودان را به عنوان هدیه انتخاب کنیم

گل رز جاودان یک گل طبیعی است که طی فرآیندی پیچیده به یک گل با طول عمر بالا تبدیل شده است که دارنده آن می‌تواند برای مدت زمان طولانی از زیبایی آن لذت ببرد. به همین دلیل این گل برای هدیه دادن به عزیزانمان یکی از بهترین انتخاب‌های موجود خواهد بود.

خرید گل رز جاودان از شهرکادو

اگر قصد دارید که این گل زیبا و ماندگار را برای عزیزانتان از راه دور ارسال نمایید، شهرکادو این کار را برای شما عزیزان انجام خواهد داد. ارسال گل به ایران و ارسال گل به خارج از کشور را به ما بسپارید.