رستوران شاندیز جردن تهران

وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 1 روزکاری
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: 27.00
تعداد
با خرید این محصول 60 امتیاز دریافت خواهید کردرستوران شاندیز جردن تهران یکی از رستوران‌های معروف در شهر تهران است. شاندیز با ارائه بالاترین کیفیت غذاهای ایرانی که مطلوبیت جهانی دارد، به مشتری‌های خود ارزش می‌دهد. یک وعده غذای خوش طعم ایرانی در رستوران شاندیز، می‌تواند یک هدیه به یادماندنی از طرف شما به عزیزانتان در ایران باشد.

رستوران شاندیز جردن

رستوران شاندیز جردن تهران از ساعت 12:30 تا 15:30 و 19:30 تا 22:30 به صورت بیرون‌بر و حضوری، پذیرای مهمانان عزیز خود می‌باشد. اگر قصد داشته باشید که یک وعده غذای به یاد ماندنی در این رستوران را به عزیزان خود هدیه دهید، باید به ازای هر نفر، یک بلیط تهیه نمایید.

این بلیط شامل، یک مورد پیش غذا و یک غذای اصلی و یک نوشیدنی می‌باشد که کاملاً به انتخاب عزیزان شما در منوی غذایی این رستوران خواهد بود.

بعد از خرید بلیط تا یک ماه فرصت استفاده خواهید داشت.

چرا بلیط رستوران شاندیز جردن تهران را هدیه بدهیم؟

همه ما می دانیم که طعم خوشایند یک وعده غذایی می‌تواند تا مدت‌ها در ذهن بماند. پس چه زیبا است که شما این طعم و تجربه خوشایند را به عزیزان‌تان هدیه نمایید. این هدیه می‌تواند بارها پس از چشیدن آن غذا و شنیدن نام رستوران شاندیز جردن تهران، یاد شما را در خاطر عزیزانتان زنده نماید.

خرید بلیط رستوران شاندیز جردن تهران

کسانی که در خارج از کشور ایران زندگی می‌کنند، می‌توانند بلیط رستوران شاندیز جردن تهران را به عزیزان خود در ایران هدیه نمایند و در سایت شهر کادو سفارش خود را ثبت کنند. پس از ثبت سفارش شما، تيم شهر كادو از طريق شماره‌ای كه از عزيزان خود در ايران، در اختيار ما گذاشته‌اید، با آن‌ها تماس می‌گیرد و روز مورد نظر را با آن‌ها هماهنگ خواهد کرد. همچنين منوی رستوران از طريق واتس آپ برای ايشان ارسال می‌شود. شهرکادو در تلاش است كه هدیه شما به بهترين نحو به دست عزيزانتان در ايران برسد. 

0 نظر


نوشتن نظر
توجه : HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب