مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

خرید زیورآلات و طلا

خرید زیورآلات و طلا

یکی از رایج‌ترین و محبوب‌ترین ایده‌ها برای هدیه دادن، خرید زیورآلات است. شما می‌توانید به عزیزانتان، در مناسبت‌های مختلف، جواهرات و اکسسوری‌ هدیه دهید. مناسبت‌هایی نظیر روز زن، روز مرد، زادروزها و سالگردها می‌توانند بهانه‌های خوبی برای خرید جواهرات برای عزیزانتان باشند. اگر ساکن ایران نیستید و می‌خواهید با هدیه‌ای به یادماندنی و خاص، خانواده و یا دوستان خود را خوشحال کنید، ما در شهرکادو در کنار شما خواهیم بود.

زیورآلات و جواهرات متنوع

تنوع جواهرات و اکسسوری‌های موجود در شهرکادو، موجب شده تا شما بتوانید بهترین آیتم را که به سلیقه‌ی شما نزدیک است انتخاب کنید. انواع دستبند طلا، جاسوییچی مردانه طلا، دستبند مردانه طلا، گردنبند طلا و ... را می‌توانید از ما تهیه کنید.

همچنین، شما می‌توانید هدایای مناسبتی خاصی را نیز برای عزیزانتان تهیه کنید. برای مثال می‌توانید برای مادر خود گردنبند طلا - طرح مادر را تهیه کنید. با خرید انواع زیورآلات زنانه و مردانه، در مناسبت‌ها و روزهای خاص، به آن‌ها نشان دهید که از راه دور نیز به یاد آن‌ها هستید و لحظاتی به یادماندنی را ثبت کنید.

سفارش در شهرکادو

شما عزیزان می‌توانید به راحتی سفارش آیتم مورد نظر خود را در سایت شهرکادو ثبت کنید. در صورتی که برای ثبت سفارش خود، سؤالاتی دارید، می‌تواند با کارشناسان سایت ارتباط بگیرید و سؤالات خود را از آن‌ها بپرسید. همچنین، می‌توانید روز و نحوه‌ی ارسال سفارش خود را نیز با کارشناسان در میان بگذارید. گردنبند طلا - طرح گندم، دستبند مردانه طلا - طرح شیاردار و دستبد طلا و چرم مشکی - طرح حب برخی از زیورآلات مردانه و زنانه است که می‌توانید برای عزیزانتان از راه دور تهیه کنید.