مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

گلدان میناکاری با ارتفاع 25 سانتی متر

وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 3 الی 4 روز کاری
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: $34.00
تعداد
gift box با خرید این محصول 100 امتیاز دریافت خواهید کرد







متن پیام کارت

۱۰۰ حرف


گلدان مینا با جعبه نفیس 

این پک شامل گلدان میناکاری با جعبه مخمل سورمه ای میباشد.

گلدان مسی میناکاری صنایع دستی با نقاشی اسلیمی  با ارتفاع 25 سانتیمتر.

جعبه چوبی  قفل دار با روکش جیر سورمه ای رنگ و درب لولایی شیشه دار.


میناکاری یکی از زیباترین و شکوهمندترین صنایع‌دستی ایرانی است. گلدان میناکاری با ارتفاع 25 سانتی متر یک هدیه شیک برای تقدیم کردن به دیگران است. حتما برای شما هم پیش ‌آمده که بخواهید برای سرزدن به یک عزیز، دوست، همکار یا استاد به دنبال خرید یک هدیه متفاوت باشید. این گلدان میناکاری با جعبه زیبایی که دارد، یک انتخاب خاص و ویژه است.

ویژگی های گلدان میناکاری با ارتفاع 25 سانتی متر

گلدان میناکاری با ارتفاع 25 سانتی متر متشکل از یک گلدان میناکاری با یک جعبه نفیس جیر سرمه‌ای است. این گلدان مسی از صنایع‌ دستی بسیار زیبا با نقاشی اسلیمی و ارتفاع 25 سانتی‌متر است. جعبه چوبی این گلدان دارای یک درب لولایی شیشه‌دار است. مدت‌زمان لازم برای تحویل این محصول 3 تا 4 روز کاری است.

گلدان میناکاری با ارتفاع 25 سانتی متر؛ آمیزه‌ای از هنر و زیبایی

اگر قصد دیدار یک دوست یا یک فرد ارزشمند در زندگی خود را دارید و انتخاب هدیه مناسب برای شما دشوار است، گلدان میناکاری با ارتفاع 25 سانتی متر هدیه‌ای بسیار شیک و مناسب برای این امر است.

خرید گلدان میناکاری با ارتفاع 25 سانتی متر از شهرکادو

گلدان میناکاری با ارتفاع 25 سانتی متر یک هدیه نفیس و شیک برای بهانه‌های مختلف است. جهت ثبت سفارش خرید گلدان میناکاری با ارتفاع 25 سانتی متر به وب‌سایت شهرکادو مراجعه کنید. شهر کادو فرصتی را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار داده تا بتوانند با ارسال گل به خارج از ایران برای عزیزان خود در لحظه‌‌های زیبا و بی‌تکرار زندگیشان همراهشان باشند. با شهرکادو به خلق بهترین خاطره‌ها بیندیشید.

0 نظر


نوشتن نظر