مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

جعبه شکلات ولنتاین-1

وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 3 ساعت
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: $19.00
تعداد
gift box با خرید این محصول 20 امتیاز دریافت خواهید کردمتن پیام کارت

۱۰۰ حرف

تمامی شکلاتها اورجینال با تاریخ معتبر میباشند

در صورت موجود نبودن یکی از شکلاتها از برندهای مشابه جایگزین میشود

شیشه نوتلا مینی /کیت کت / مینی هوبی / مینی مارس / مینی اسنیکرز

جعبه شکلات ولنتاین-1 هدیه‌ای جذاب و خاص برای ولنتاین است که از انواع شکلات‌های خوشمزه و پرطرف‌دار پر شده است. طعم دلنشین شکلات‌های این باکس به راحتی از ذهنتان پاک نخواهد شد و خاطره این روز زیبا را ماندگار خواهد ساخت. باکس قرمز رنگ این هدیه نیز تناسب دل‌نشینی با روز عشق و گرما و حرارت آن دارد.

ویژگی های جعبه شکلات ولنتاین-1

جعبه شکلات ولنتاین-1 شامل یک شیشه نوتلا مینی، شکلات‌های کیت کت، مینی هوبی، مینی مارس و مینی اسنیکرز  در یک باکس قرمزرنگ است. تمامی شکلات‌ها اورجینال با تاریخ معتبر هستند. در صورت موجود نبودن یکی از شکلات‌ها از برندهای مشابه جایگزین می‌شود. مدت زمان تحویل این محصول بسیار سریع و حدود سه ساعت است. اگر دوستان یا عزیزان شما خارج از کشور هستند، مانند قابلیت ارسال گل به خارج از ایران شهرکادو می‌توانید برای ولنتاین با ثبت سفارش در شهرکادو آن‌ها را سورپرایز و خوشحال کنید.

جعبه شکلات ولنتاین-1؛ طعم دلپذیر خوشمزه‌ترین‌ها

عشق بزرگ‌ترین موهبت خداوند به انسان است. جعبه شکلات ولنتاین-1 یکی از انواع هدایای دسته‌بندی عروسک و شکلات است که برای مناسبت‌های مختلف به‌ویژه ولنتاین مناسب است. با انتخاب این هدیه جذاب و خوشمزه و ارسال آن برای عزیزان خود این روز زیبا را برای خود و محبوبتان به‌یادماندنی کنید.

خرید جعبه شکلات ولنتاین-1 از شهر کادو

جعبه شکلات ولنتاین-1 یکی از هدایای ویژه شهرکادو برای ولنتاین است. برای ثبت سفارش خرید جعبه شکلات ولنتاین-1 به وب‌سایت شهرکادو سر بزنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. حتی اگر از عزیزان خود کیلومترها فاصله دارید، شهرکادو به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید آن‌ها را برای مناسبت‌های مختلف سورپرایز کنید. با شهر کادو هیچ کس تنها نخواهد بود.


0 نظر


نوشتن نظر