مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید از سایت شهرکادو

خلاصه ای از موارد مهم:

  • در صورتیکه خریدار به هر دلیلی مایل باشد که هماهنگی با "هدیه گیرنده" انجام نشود، می بایست این مطلب را به شهرکادو اعلام نماید. بدیهی است در چنین شرایطی حصول اطمینان از حضور "هدیه گیرنده" در آدرس و زمان مورد نظر، برعهده خریدار خواهد بود. همچنین در صورتیکه "هدیه گیرنده" در تاریخ و بازه زمانی مشخص شده در آدرس مذکور حضور نداشته باشد، مسئولیت آن بر عهده خریدار خواهد بود. اهمیت این موضوع در خصوص محصولات فاسدشدنی (مانند گل، کیک، غذا و ...) دوچندان خواهد بود.
  • سفارشاتی که بعد از ساعت 5 بعد از ظهر (5:00 PM) به وقت تهران ثبت شوند، در روز کاری بعدی مورد بررسی و پردازش قرار خواهند گرفت.

 

قوانین و مقررات خرید از سایت شهرکادو

تعاریف و اصطلاحات

خریدار یا مشتری : شخص یا کاربری است که با ثبت اطلاعات خود (نام، ایمیل، شماره تماس) در فرم ثبت سفارش، اقدام به خرید از سایت می نماید.

هدیه گیرنده: شخصی است که اطلاعات مربوط به وی (نام، آدرس، شماره تماس) توسط خریدار، در فرم ثبت سفارش درج شده است.

موارد عمومی :

1-     جهت استفاده از خدمات شهرکادو عضویت در سایت اجباری نمی باشد، ولی در صورت عضویت در سایت، از مزایای ویژه‌ای همچون پیگیری سفارشات، ذخیره آدرس‌های ارسالی، خریدهای امتیازی، کوپن‌های تخفیف، یادآوری مناسبت‌ها و .... بهره مند خواهید شد.

2-     در صورت عضویت در سایت، حفاظت از نام کاربری و رمز عبور بر عهده صاحب اکانت می‌باشد و مسئولیت کلیه فعالیتهای انجام شده تحت آن نام کاربری نیز بر عهده وی خواهد بود. هرگونه عواقب ناشی از عدم حفاظت کافی از نام کاربری و رمز عبور بر عهده کاربر خواهد بود.

3-     خریدار موظف است شرایط و ضوابط مربوط به هر کالا (محصول) را مطالعه نموده و مطابق با آن خرید خود را انجام دهد. بدیهی است در صورت عدم توجه خریدار به شرایط مربوط به محصولات از جمله "مدت زمان آماده سازی محصول" و یا "حوزه جغرافیایی قابل ارائه محصول"، مسئولیت آن بر عهده وی خواهد بود.

4-     به هنگام تکمیل اطلاعات در صفحه تسویه حساب، خریدار موظف است تمامی اطلاعات الزامی (ستاره دار)، اعم از آدرس و تلفن هدیه گیرنده، ایمیل خود و سایر موارد را به دقت و به طور کامل تکمیل کند. مسئولیت هرگونه اخلال در فرآیند سرویس دهی ناشی از عدم دقت، صحت و یا شفافیت اطلاعات ارائه شده، بر عهده خریدار خواهد بود.

5-     نظرات درج شده توسط کاربران در سایت، نظر شخصی آنان بوده و شهرکادو مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

6-      درگاه پرداخت آنلاین در سایت شهرکادو برای ارزهای بین المللی (دلار، یورو، پوند و ...) از طریق پرداخت امن پی پال (Paypal) و برای پرداخت های ریالی از طریق درگاه بانک ملت انجام می‌گیرد. لازم به توضیح است خریدار اطلاعات مربوط به کارت اعتباری خود را به این درگاه‌ها ارائه می‌کند و شهرکادو به هیچ وجه به این اطلاعات دسترسی نخواهد داشت. جهت آگاهی بیشتر در خصوص نحوه پرداخت آنلاین به صفحه راهنمای خرید از سایت مراجعه نمایید.

ارتباطات:

7-     کلیه ارتباطات فیمابین شهرکادو و مشتری از طریق پست الکترونیکی، تلفن، موبایل (وایبر، تلگرام)، انجام خواهد شد و مکاتبات و ارتباطات برقرار شده از این طریق اعتبار قانونی خواهند داشت. در صورتیکه به هر دلیلی (نقص اطلاعات، ابهام و ...) نیاز به انجام هماهنگی با خریدار باشد، مراتب به یکی از روشهای مذکور به خریدار اطلاع رسانی خواهد شد.

کوپن تخفیف و امتیازات خرید:

8-     شهرکادو به بهانه های مختلفی اقدام به صدور کوپن تخفیف برای کاربران خواهد نمود. جهت آگاهی از نحوه استفاده از کوپن‌های تخفیف به صفحه راهنمای استفاده از کوپن و امتیازات مراجعه نمایید.

زمان و روش تحویل هدیه:

9-     شهرکادو به صورت پیش فرض، قبل از ارسال هدیه، با "هدیه گیرنده" تماس خواهد گرفت تا از صحت آدرس و حضور "هدیه گیرنده" در آدرس مورد نظر حصول اطمینان نماید.

10- در صورتیکه خریدار به هر دلیلی مایل باشد که تماس با "هدیه گیرنده" انجام نشود، می بایست این مطلب را به شهرکادو اعلام نماید. بدیهی است در چنین شرایطی هماهنگی جهت حضور "هدیه گیرنده" در آدرس و زمان مورد نظر، برعهده خریدار خواهد بود. همچنین در صورت عدم حضور "هدیه گیرنده" در بازه زمانی مشخص شده در سفارش، مسئولیت آن بر عهده خریدار خواهد بود. اهمیت این موضوع در خصوص محصولات فاسدشدنی (گل، کیک، غذا و ...) دوچندان خواهد بود.

11- ساعت تحویل هدیه، مطابق با بازه های زمانی درج شده در صفحه تسویه حساب (9 الی 13 ، 13 الی 16، 16 الی 19 ، 19 الی 22 ) می باشند. بدین معنا که آزادی عمل زمانی، در بازه زمانی مذکور جهت تحویل هدیه برای شهرکادو وجود خواهد داشت.

12- در صورتیکه هدیه گیرنده در تاریخ و ساعت (بازه زمانی) مشخص شده توسط خریدار، در آدرس مورد نظر حضور نداشته باشد مسئولیت آن برعهده خریدار خواهد بود.

13- سفارشاتی که قبل از ساعت 4 بعد از ظهر به وقت تهران (16:00) ثبت شوند و پرداخت آنها با موفقیت انجام شده باشد، سریعا و در همان روز کاری مورد پردازش و رسیدگی قرار می‌گیرند. البته زمان تحویل هدیه برحسب نوع هدیه انتخابی و یا شهر مورد نظر بین 4 تا 72 ساعت به شرح زیر متغیر می‌باشند:

·         انواع گل و کیک در تمامی شهرهای ایران در کمتر از 4 ساعت ارسال و تحویل می‌شوند.

·         انواع بسته‌های هدیه در شهر تهران در کمتر از 4 ساعت ارسال و تحویل می‌شوند.

·         انواع بسته‌های هدیه در تمامی شهرهای ایران، از طریق اداره پست ایران (پست پیشتاز) ظرف مدت 24 تا 72 ساعت تحویل خواهند شد.

14- تعهد اداره پست مبنی بر تحویل محصولات در تمام شهرهای ایران، 24 تا 72 ساعت می‌باشد. در صورت دیرکرد و عدم تحویل به موقع، شهرکادو به عنوان نماینده مشتری مراتب را از اداره پست پیگیری خواهد نمود، اما مسئولیت این دیرکرد بر عهده اداره پست ایران است.

15- سفارشاتی که بعد از ساعت 4 بعد از ظهر به وقت تهران (4:00 PM) ثبت شوند، در روز کاری بعدی مورد بررسی و پردازش قرار خواهند گرفت.

16- سفارشاتي كه تاريخ تحويل آنها در روزهاي تعطيل رسمي در ايران است (جمعه و ساير تعطيلات رسمي ايران) ، مي بايست در ساعات اداري روز كاري قبل از آن در سايت ثبت شوند. در غير اين صورت در اولين روز كاري بعد از تعطيلات تحويل خواهند شد.

تغییر در سفارش:

17-  پس از ثبت هر سفارش، فاکتور حاوی تمامی اطلاعات مربوط به سفارش به ایمیل خریدار ارسال خواهد شد. خریدار موظف است این اطلاعات را بررسی نموده و از صحت آنان حصول اطمینان نماید.

18- در صورت نیاز به هرگونه تغییر در سفارش، درخواست مربوط به آن می‌بایست توسط خریدار از طریق ایمیل و یا تلفن به شهرکادو اعلام گردد. شهرکادو پس از بررسی، امکان پذیر بودن یا نبودن اعمال تغییر در سفارش را به خریدار اعلام خواهد نمود. بدیهی است حق عدم اعمال تغییر در سفارش برای شهرکادو محفوظ خواهد بود.