مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

ماساژ سوئدی

وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 1 روز کاری
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: $64.00
تعداد
gift box با خرید این محصول 70 امتیاز دریافت خواهید کردمتن پیام کارت

۱۰۰ حرف

ماساژ سوئدی مشهورترین ماساژ جهان محسوب می‌شود و نوعی ماساژدرمانی است که با کل بدن سروکار دارد. این نوع ماساژ نقش شل‌کنندگی ماهیچه دارد و به توازن سیستم عصبی کمک می‌کند. ماساژ سوئدی به افرادی که در استرس و تنش‌های روزمره دچار بی‌حوصلگی و عدم شادابی شده‌اند و در مرز افسردگی قرار گرفته‌اند توصیه می‌شود.

ویژگی های ماساژ سوئدی

دعوت به ماساژ یکی از هدایای جذاب، متفاوت و ویژه شهرکادو است که به شما امکان می‌دهد، عزیزان خود را به شیوه جالبی خوشحال کنید. مدت‌زمان ماساژ 60 دقیقه است. ماساژورها هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان اصالتا تایلندی هستند. این خدمت در دو شعبه پاسداران فرمانیه و شهرک غرب سیمای ایران (نیلوفر آبی) قابل ارائه است. بلیط خریداری شده به مدت 2 هفته قابل استفاده بوده و پس از آن منقضی می‌گردد. پس از ثبت سفارش با گیرنده تماس گرفته می‌شود و طبق خواسته گیرنده روز ماساژ رزرو می‌گردد. خانمها از ساعت 10 صبح تا 15:30 بعدازظهر و آقایان از ساعت 16 بعدازظهر تا 23 شب می‌توانند از این هدیه جذاب بهره ببرند.

ماساژ سوئدی؛ هدیه‌ای جذاب و مناسب تمام سنین

ماساژ سوئدی منجر به بهبود کیفیت خواب می‌شود که خود منجر به استراحت ذهن و تقویت سیستم ایمنی بدن می‌گردد. همچنین با گرم‌کردن و تقویت عضلاتی که از آن‌ها کمتر استفاده می‌شود، احتمال آسیب‌های آتی بر عضلات را کاهش داده و پیری عضلات را به تعویق می‌اندازد.

خرید ماساژ سوئدی از شهرکادو

هدیه دعوت به ماساژ ایده‌ای نو و جالب است که می‌توانید آن را برای عزیزان خود سفارش داده و بدین ترتیب سلامتی را به آن‌ها هدیه بدهید. برای ثبت سفارش خرید ماساژ سوئدی به وب‌سایت شهرکادو مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید. با شهرکادو ایده‌های جدید را تجربه کنید.

0 نظر


نوشتن نظر