مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

هدایای ترکیبی

هدایای ترکیبی

امروز ما هستیم تا بهانه دوری را با ارسال هدیه به ایران برای شما به بهانه عشق تبدیل کنیم. امروز شهر کادو هست تا بهانه مشغله را، بهانه ترافیک را، بهانه فراموشی را برای اهدای هدیه به عزیزانتان به بهانه بی بها مبدل کند.

ارسال هدیه به ایران به مناسبت تولد عزیزترین‌هایتان، ارسال هدیه به ایران به بهانه تکرار دلگویه‌های عاشقانه‌تان، ارسال هدیه به ایران به مناسبت تبریک ازدواج عزیزترین دوستان و همراهان و اقوامی که دوری و غربت نشینی یا مشغله و مأموریت‌های کاری، لذت در کنار آنها بودن را از شما ربوده است، تنها بخشی از خدماتی است که ما در شهر کادو به نیابت از شما و در کمال احترام و امتنان به انجام می رسانیم.

شهر کادو با ارسال هدیه به ایران، با حفظ امانت و با نیروهای جوان و خوش فکر، تمام سدهای غیرممکن‌ها و ناشدنی‌ها را درهم شکسته است و از هر جای دنیا با امکانات سایت شهر کادو امکان پرداخت و خرید هدیه و ارسال هدیه به ایران وجود خواهد داشت.

تصور کنید در محل کار خود با فاصله ای هزاران کیلومتری از عزیزترین‌هایتان نشسته اید و روزمرگی چنان شما را در خودتان فروبرده است که فراموش کرده اید روز تولد عزیزترین و نزدیکترین کسانی را که در دوردست ها چشم به راه تبریکی از شما نشسته‌اند. تنها در چند ثانیه با شهر کادو همراه شوید و چند ساعت بعد، درب در منزل عزیزترین عزیزتان کادویی از جانب شما تحویل داده می شود.

ارسال هدیه به ایران با سیستم یادآوری مناسبت‌ها به شما از طریق ایمیل و این هم خطی بر بهانه فراموشی شما. فقط مناسبت‌های مهم زندگی که دوست دارید به یاد داشته باشید، برای ما ثبت کنید و معجزه را خواهید دید. هیچ بهانه ای برای چشم انتظار گذاشتن عزیزانتان نمی‌ماند. ارسال هدیه به ایران و شگفت‌زده کردن عزیزانتان را با شهر کادو امتحان کنید و اندوه همیشگی‌تان و واسپاری خرید هدیه به افرادی که ممکن است سلیقه آنها را قبول ندارید یا تردید دارید به یاد داشته باشند که از جانب شما هدیه ای به عزیزانتان بدهند را با شادی و انرژی خرید هدیه به سلیقه خود و ارسال هدیه به ایران بزدایید.

ما در شهر کادو بهترین خاطرات و بهترین لبخندها و زیباترین اشک‌های شوق را برای عزیزان شما خواهیم ساخت.