مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

ست کراوات-01

وضعیت: اتمام موجودی
مدت زمان تحویل: 3 ساعت
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: $22.00
تعداد
gift box با خرید این محصول 30 امتیاز دریافت خواهید کردمتن پیام کارت

۱۰۰ حرف

کراوات جعبه دار

دکمه سردست و سنجاق و پوشت 

رنگ مشکی

کراواتیکی از اکسسوری‌های محبوب آقایان است که تاثیر بسزایی در پوشش آن‌ها دارد و ستکراوات-01 از جذاب‌ترین هدایا برای آقایان شیک‌پوشی است که به انواعکیف و کراوات علاقه دارند.ترکیب کراوات و دستمال جیبی با دکمه سردست می‌تواند زیبایی و جذابیت شما را به‌عنوانیک جنتلمن به کمال برساند و نگاه‌ها را به سمت شما معطوف کند.

ویژگی های ست کراوات-01

ستکراوات-01 یک جعبه شامل کراوات، دکمه سردست، سنجاق و پوشت یا دستمال جیبی است. رنگاین ست زیبا و خاص مشکی با طرح‌های ریز سفید است. جعبه زیبایی به رنگ مشکی نیزبرای این مجموعه خاص و استثنائی تعبیه شده است. رنگ مشکی این ست کراوات و دستمالجیبی قابلیت ست‌کردن آن را با دیگر لباس‌ها به راحتی امکان‌پذیر خواهد کرد.

ست کراوات-01؛ جذابیتو آراستگی مردانه

کراواتیکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین اکسسوری‌ها برای آقایان است که بر آراستگی و زیباییآن‌ها فوق‌العاده موثر است. شما می‌توانید این ست زیبا و جذاب را در مناسبت‌هایگوناگونی همچون تولد، روز مرد، روز کارمند، روز پدر و... به عزیزانتان هدیه بدهید.همچنین جعبه زیبای این ست آن را برای هدیه‌دادن مناسب‌تر کرده است.

خرید ست کراوات-01 از شهرکادو

ستکراوات-01 یکی ازشیک‌ترین و جذاب‌ترین هدایایی است که می‌توانید به آقایان خوش‌پوشو جذاب هدیه بدهید. برای ثبت سفارش خرید ست کراوات به وب‌سایت شهرکادو مراجعه کنید. کارشناسان ما در شهرکادو به تمام سوالات شما درباره نحوه خرید و ارسال محصولات پاسخ خواهند داد. ما کلیهسفارشات شما را در سریع‌ترین زمان ممکن برایتان ارسال خواهیم کرد. آرزوی قلبی مادر شهر کادو رضایت و شادی شما است. 

0 نظر


نوشتن نظر