مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

گلدان هدیه ارکیده بنفش طرح 11

  • گلدان هدیه ارکیده بنفش طرح 11
وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 1 روز کاری
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: $105.00
تعداد
با خرید این محصول 100 امتیاز دریافت خواهید کردمتن پیام کارت

۱۰۰ حرف

شرایط نگهداری

نور : ارکیده گل سخت گیری نیست و پشت پنجره برای آن شرایط نوری کافی را داراست حتی میتوانید از آن در حمام یا سرویس بهداشتی با نورلامپ هم نگهداری کنید .

آبیاری : قبل از هر مرتبه آبیاری با چک کردن خاک ارکیده با انگشت از خشک بودن آن مطمئن شوید سپس آب بدهید . در طول دوره ی گلدهی هر 4 یا 5 روز یکبار آبیاری مناسب است 

دما : دمای مناسب ارکیده 16 تا 26 درجه است و با توجه به گلدهی آن در فصل پاییز بهتر است که آن را در این فصل در هوای خنک تری قرار دهید تا بفهمد زمان گلدهی آغاز  شده است . 

رطوبت: ارکیده بومی مناطق شرجی و مرطوب است پس داشتن جزیره برای آن یک امر مهم است و گلدان را برروی ظرف پر از آب و سنگ ریزه به طوری که ته گلدان با آب در ارتباط نباشد نگهداری کنید .

معرفی گل زیبای ارکیده

گل ارکیده فالانوپسیس یک گل زیبا و گرانبهاست که نماد ظرافت ، زنانگی و عشق است . رنگ بنفش آن برای هدیه دادن عشاق در روز عشق استفاده میشود و رنگ سفید به معنای پاکی و معصومیت است و در روز مادر و مناسبت های دیگر طرفداران زیادی دارد .

چرا گل ارکیده

گلهای زیبا و ظریف ارکیده و رنگ های متنوع آنها ، آن را برای اتاق خواب ، اداره ، بانک ، شرکت و … مناسب کرده است و میتوانید با خرید آن از داشتنش در گوشه ی اتاق و یا برروی میز لذت ببرید .  با خرید گل آپارتمانی خاص مانند ارکیده به جای دسته گل هایی با عمر کم میتوانید علاوه بر دادن هدیه ای شیک و ماندگار به سلامت جسمی و روحی عزیزانتان نیز کمک کنید و احساس لذت از سبز کردن یک گیاه را به آنها هدیه دهید.


لطفا در نظر داشته باشید با توجه به اینکه گل آرایی یک هنر است, ممکن است که در چیدمان گلها 10 تا 20 درصد تغییرات وجود داشته باشد. همچنین تعداد کمی از گلها و رنگ آنها در برخی از فصول سال در بازار موجود نمی باشند که بر اساس سلیقه گل آرا, از گلهای جایگزین فصل استفاده خواهد شد. در صورت لزوم می توانید جهت حصول اطمینان از موجود بودن گلها با رنگ مورد نظر خود, با ما تماس بگیرید.

0 نظر


نوشتن نظر