مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

گلدان هدیه ارکیده بنفش طرح 11

وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 1 روز کاری
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: $95.00
تعداد
gift box با خرید این محصول 100 امتیاز دریافت خواهید کردمتن پیام کارت

۱۰۰ حرف

شرایط نگهداری

نور : ارکیده گل سخت گیری نیست و پشت پنجره برای آن شرایط نوری کافی را داراست حتی میتوانید از آن در حمام یا سرویس بهداشتی با نورلامپ هم نگهداری کنید .

آبیاری : قبل از هر مرتبه آبیاری با چک کردن خاک ارکیده با انگشت از خشک بودن آن مطمئن شوید سپس آب بدهید . در طول دوره ی گلدهی هر 4 یا 5 روز یکبار آبیاری مناسب است 

دما : دمای مناسب ارکیده 16 تا 26 درجه است و با توجه به گلدهی آن در فصل پاییز بهتر است که آن را در این فصل در هوای خنک تری قرار دهید تا بفهمد زمان گلدهی آغاز  شده است . 

رطوبت: ارکیده بومی مناطق شرجی و مرطوب است پس داشتن جزیره برای آن یک امر مهم است و گلدان را برروی ظرف پر از آب و سنگ ریزه به طوری که ته گلدان با آب در ارتباط نباشد نگهداری کنید .

معرفی گل زیبای ارکیده

گل ارکیده فالانوپسیس یک گل زیبا و گرانبهاست که نماد ظرافت ، زنانگی و عشق است . رنگ بنفش آن برای هدیه دادن عشاق در روز عشق استفاده میشود و رنگ سفید به معنای پاکی و معصومیت است و در روز مادر و مناسبت های دیگر طرفداران زیادی دارد .

چرا گل ارکیده

گلهای زیبا و ظریف ارکیده و رنگ های متنوع آنها ، آن را برای اتاق خواب ، اداره ، بانک ، شرکت و … مناسب کرده است و میتوانید با خرید آن از داشتنش در گوشه ی اتاق و یا برروی میز لذت ببرید .  با خرید گل آپارتمانی خاص مانند ارکیده به جای دسته گل هایی با عمر کم میتوانید علاوه بر دادن هدیه ای شیک و ماندگار به سلامت جسمی و روحی عزیزانتان نیز کمک کنید و احساس لذت از سبز کردن یک گیاه را به آنها هدیه دهید.

0 نظر


نوشتن نظر