مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

شب یلدا

ارسال هدیه به ایران

ارسال هدیه شب یلدا به سراسر ایران

جهت مشاهده محصولات کامل هر بخش، بر روی گروه محصول مربوطه (در ستون سمت راست) کلیک نمایید.

 

قیمت:
$52.00
cart
قیمت:
$36.00
cart
قیمت:
$38.00
cart
قیمت:
$78.00 $89.00
cart
قیمت:
$35.00
cart
قیمت:
$17.00
cart
قیمت:
$19.00
cart
قیمت:
$13.00
cart
قیمت:
$13.00
cart
قیمت:
$38.00
cart
نمایش 1 تا 69 از 69 (1 صفحه)

یـلدا، جشن در کنار یکدیگر بودن است، جشن رو به کوتاهی گذاردن تاریکی ... یـلدا، مرز رو به زوال گذاردن شب است و جشن فربه شدن روز، جشنی برای ابراز اندیشه‌ی روزباوری و شب گریزی.

زمانی را به خاطر بیاورید که اجدادمان بهانه‌هایی را جستجو می‌کردند تا شادی بیافرینند، جشن‌های بسیارایرانیان را برای با هم بودن، برای تکثیر و تقسیم شادی، زمانی نه چندان دور که، دقیقه ای بیشتر در کنارهم بودن را جشن می گرفتیم. زمانی که انزوا مذموم بود و عزاداری، غم آلودگی و عبوسی نه تنها نشانه معنویت و برتری نبود بلکه شادی آفرینی و نشاط آوری آدمی را به سر منشأ هستی نزدیکتر می ساخت.

یـلدا، بهانه توخالی برای سرخوشی نیست، پرچمی است برای ادراک جمعی قومی که روزگاری نور و خورشید و هر آنچه را که پلیدی و زشتی را رسوا می‌کند بزرگ می‌پنداشتند. چیزی فراتر از یک بزم خانوادگی، شادباشی که قلب ملتی را به هم نزدیک‌تر می‌کند و آنچه جشنی را صمیمی‌تر کند، ارمغانی به نشانه دوستی است. و اینک تقدیر و ضروریات زندگی مدرن را چاره‌ای نیست از دوری. گوییا در کنارهم بودن را می‌بایست دور از هم به سرور نشست. جشنی در تنهایی برای تلقین با هم بودن قلبها در نهایت دوری دستهایمان. از چهارسوی پیرامون زمین به کانون عواطف انسانی سرزمین مادری‌مان ایران.

نظرات کاربران

10 نظر


نوشتن نظر