ارسال هدیه شب یلدا به ایران
شماره پشتیبانی : 606 8585-939-98+
English

کاربران
کاربران


خرید هدیه شب یلدا


 

یـلدا، جشن در کنار یکدیگر بودن است، جشن رو به کوتاهی گذاردن تاریکی ... یـلدا، مرز رو به زوال گذاردن شب است و جشن فربه شدن روز، جشنی برای ابراز اندیشه‌ی روزباوری و شب گریزی.

در این صفحه صرفا تعدادی از محصولات سایت نمایش داده شده است. برای مشاهده محصولات کامل هر بخش، بر روی گروه محصول مربوطه (در ستون سمت راست) کلیک نمایید.

اما اگر هدیه مورد نظر خود را در میان محصولات سايت نیافتید، می توانید سفارش ویژه خود را در بخش "هرچه میخواهید سفارش دهید"  ثبت نمایید و اطمینان خاطر داشته باشيد كه سفارش شما در اسرع زمان توسط كاركنان شهركادو پيگيري خواهد شد.دسته گل پیوند

دسته گل پیوند


$39.00 $43.50
دسته گل مهر

دسته گل مهر


$38.90 $45.00
رز عشق

رز عشق


$14.50
دسته گل شاین

دسته گل شاین


$65.00 $71.00
دسته گل سیمین

دسته گل سیمین


$27.00 $32.00
نمایش 1 تا 97 از 97 (1 صفحه)


زمانی را به خاطر بیاورید که اجدادمان بهانه‌هایی را جستجو می‌کردند تا شادی بیافرینند، جشن‌های بسیارایرانیان را برای با هم بودن، برای تکثیر و تقسیم شادی، زمانی نه چندان دور که، دقیقه ای بیشتر در کنارهم بودن را جشن می گرفتیم. زمانی که انزوا مذموم بود و عزاداری، غم آلودگی و عبوسی نه تنها نشانه معنویت و برتری نبود بلکه شادی آفرینی و نشاط آوری آدمی را به سر منشأ هستی نزدیکتر می ساخت.

یـلدا، بهانه توخالی برای سرخوشی نیست، پرچمی است برای ادراک جمعی قومی که روزگاری نور و خورشید و هر آنچه را که پلیدی و زشتی را رسوا می‌کند بزرگ می‌پنداشتند. چیزی فراتر از یک بزم خانوادگی، شادباشی که قلب ملتی را به هم نزدیک‌تر می‌کند و آنچه جشنی را صمیمی‌تر کند، ارمغانی به نشانه دوستی است. و اینک تقدیر و ضروریات زندگی مدرن را چاره‌ای نیست از دوری. گوییا در کنارهم بودن را می‌بایست دور از هم به سرور نشست. جشنی در تنهایی برای تلقین با هم بودن قلبها در نهایت دوری دستهایمان. از چهارسوی پیرامون زمین به کانون عواطف انسانی سرزمین مادری‌مان ایران.
نظرسنجی

0 نظر


نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب