مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

ارسال گل و هدیه به خارج کشور ایران

ارسال گل و هدیه به خارج کشور ایران

ارسال گل به خارج از ایران

ارسال گل به خارج از ایران برای عزیزانتان ممکن است کار ساده‌ای به نظر نیاید. با این حال؛ از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌تواند آن‌ها را خوشحال و سورپرایز کند. وجود فاصله طولانی بین شما در ایران و عزیزانتان در خارج از کشور ممکن است مانع ارسال گل به خارج شود. شهرکادو در کنار شما است تا این مشکل را حل نماید.

انواع گل‌های موجود در شهرکادو

شهرکادو به صورت تخصصی در زمینه ارسال گل به خارج از ایران در کشورهای مختلفی نظیر آمریکا،  آلمان، استرالیا، فرانسه انگلیستان و ... فعالیت می‌کند. در سایت شهرکادو می‌توانید از بین انواع دسته گل، سبد و باکس گل، رز جاودان، تاج گل ترحیم، گل‌های ارزان، سبد گل لاکچری و گلدان و گیاهان آپارتمانی انتخاب کنید و سفارش دهید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن، با بهترین کیفیت سفارش شما را ارسال خواهیم کرد.

سفارش ارسال گل به خارج از ایران به شهرکادو

در بخش سفارش ارسال گل به خارج از ایران نام برخی از پرمشتری‌ترین کشوری‌هایی که مشتریان شهرکادو به آن‌ها گل ارسال می‌کنند، آورده شده است. اما در صورتی که نتوانستید نام کشور مورد نظرتان را در لیست ما پیدا کنید نگران نباشید؛ زیرا  شهرکادو به تمامی نقاط جهان گل ارسال می‌کند. تنها کافی است سفارش خود را ثبت کرده و هزینه آن را از طریق کارت‌های اعتباری پرداخت کنید.

 

 

نظرات کاربران

23 نظر


نوشتن نظر