مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

درخت بونسای شمشاد ژاپنیکا

وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 1 روز کاری
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: $33.00
تعداد
gift box با خرید این محصول 30 امتیاز دریافت خواهید کردمتن پیام کارت

۱۰۰ حرف

گیاه دارای برگ های سبز و بعضا ابلق میباشد

مشخصات ظاهری

نوع : درختچه ای مینیاتوری و زینتی با برگهای همیشه سبز و ابلق و مقاوت بالا نسبت به شرایط محیطی

ابعاد گیاه : گیاه با متوسط ارتفاع 20 الی 30 سانتی متر

گلدان : حباب شیشه ای با ارتفاع 40 و قطر 20  مناسب برای هدیه.

شرایط نگهداری

نور :  بونسای ژاپنیکا گیاهی  نور دوست است و به حداقل 3 ساعت نور کامل نیاز دارد. البته این گیاه داخل خانه پشت پنجره و نیم سایه هم به خوبی رشد می‌کنه.

آبیاری : بهتر است هر زمان خاک بونسای خشک شد به آن آب دهید و آبیاری باید طوری باشد که خاک کاملا خیس شود و از زیر گلدانی خارج شود. سعی کنید به این گیاه خشکی ندهید و روزی چند مرتبه غبار پاشی را فراموش نکنید.

خاک : در هر نوع بافت سبک با زهکش بالا رشد خوبی دارد.

رطوبت : این بونسای رطوبت را بسیار دوست دارد و باید روزی چند مرتبه غبار پاشی کند.


معرفی درخت بونسای ژاپنیکا

بونسای ژاپنیکا یک درختچه ی زینتی بسیار کم رشد است که برای کسانی که می‌خواهند زیبایی و سایز بونسایشان به هم نخورد، بهترین گزینه است. این درختچه همیشه سبز است و خزان نمی‌کند و همین امر باعث می‌شود از زیبایی آن کاسته نشود.

مزایای گلدان حبابی بونسای ژاپنیکا

این گیاه مینیاتوری درختچه ای زیبا با برگهای سبز و ابلق است و در یک حباب زیبا خودنمایی می‌کند. با گلدان شیشه ای ژاپنیکا اصلا نگران رطوبت بالای آن نباشید، چرا که رطوبت آن داخل شیشه به خوبی تامین می‌شود. این درختچه های کوچک و زیبا برای دکوراسیون های نورگیر داخل خانه بسیار مناسبند و می‌توانید با خرید آن از داشتنش گوشه ی اتاق و یا برروی میز لذت ببرید. پس با خرید گیاهان آپارتمانی همیشه سبز مانند بونسای ژاپنیکا به جای دسته گل هایی با عمر کم می‌توانید علاوه بر دادن هدیه ای شیک و ماندگار به سلامت جسمی و روحی عزیزانتان نیز کمک کنید و احساس لذت از سبز کردن یک گیاه را به آنها هدیه دهید

0 نظر


نوشتن نظر