مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

عروسک خرس طرح آواکادو - ارتفاع 50 سانتیمتر

وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 2 روز کاری
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: $18.00
تعداد
gift box با خرید این محصول 20 امتیاز دریافت خواهید کردمتن پیام کارت

۱۰۰ حرف

عروسک آواکادو با سر عروسک خرس بصورت برجسته

ارتفاع 30 سانتیمتر و عمق 25 سانتیمتر

جنس مخمل پولیشی 

بسیار لطیف و نرم

قابل شستشو در ماشین لباسشویی 30 درجه حرارت

از آداب و رسوم ولنتاین یا روز عشق هدیه‌دادن انواع عروسک و شکلات و .. به یکدیگر است. عروسک خرس طرح آواکادو - ارتفاع 30 سانتیمتر یک هدیه جذاب و خاص برای مناسبت‌هایی مانند ولنتاین، تولد و... است. همچنین می‌تواند یک هدیه جالب و کیوت برای کوچولوهای دوست‌داشتنی شما باشد.

ویژگی های عروسک خرس طرح آواکادو - ارتفاع 30 سانتیمتر

عروسک خرس طرح آواکادو - ارتفاع 30 سانتیمتر شامل  یک عروسک آواکادو با سر عروسک خرس به‌صورت برجسته است که ارتفاع آن 30 سانتیمتر و عمق آن 25 سانتیمتر است. این عروسک از جنس مخمل پولیشی و بسیار لطیف و نرم بوده و قابل شستشو در ماشین لباسشویی با 30 درجه حرارت است. مدت‌زمان موردنیاز برای تحویل این محصول 2 روز کاری است.

عروسک خرس طرح آواکادو - ارتفاع 30 سانتیمتر؛ کیوت و جذاب

عروسک خرس طرح آواکادو - ارتفاع 30 سانتیمتر یک هدیه جذاب برای ولنتاین است. می‌توانید این هدیه را با بسته ‌های هدیه موجود در فروشگاه شهرکادو ترکیب نموده و جذابیت آن را برای محبوب خود دوچندان نمایید.

خرید عروسک خرس طرح آواکادو - ارتفاع 30 سانتیمتر

عروسک خرس طرح آواکادو - ارتفاع 30 سانتیمتر هدیه‌ای جذاب، کیوت و دوست‌داشتنی است. جهت ثبت سفارش خرید عروسک خرس طرح آواکادو به وب‌سایت شهرکادو مراجعه کنید. یکی از امکانات خاص و سفارشی شهر کادو امکان ارسال گل به خارج از ایران است که با استفاده از آن خواهید توانست برای عزیزانتان در هر کجای دنیا که هستند، به بهانه‌های مختلف گل بفرستید. شهر کادو شهر شیرین‌ترین بهانه‌ها است. 


0 نظر


نوشتن نظر