مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

ارسال هدیه به ایران تهران

ارسال هدیه ولنتاین به ایران

 در این صفحه نمونه محصولات روز ولنتاین نمایش داده شده است. جهت مشاهده محصولات کامل هر بخش، به منوی محصولات مراجعه فرمایید.

قیمت:
$51.00
cart
قیمت:
$39.00
cart
قیمت:
$55.00
cart
قیمت:
$72.00
cart
قیمت:
$62.00
cart
قیمت:
$21.00
cart
اتمام موجودی هدیه ولنتاین-3 هدیه ولنتاین-3
قیمت:
$29.00
cart
قیمت:
$28.00
cart
قیمت:
$24.00
cart
قیمت:
$24.00
cart
قیمت:
$73.00
cart
قیمت:
$72.00
cart
قیمت:
$77.00
cart
نمایش 1 تا 88 از 88 (1 صفحه)

مختصري درباره خريد هديه ولنتاين:

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چگونه روز ولنتاین به یک مناسبت جهانی تبدیل شد یا اصلا چگونه این روز را روز عشاق نامیدند. روز ولنتاین آن‌قدر معروف و مهم است که مردم هر کشوری با دین و عقاید مذهبی مختلف، عشق خود را به فردی که دوستش دارند، بیان می‌کنند. همچنین  بیشتر افراد به دنبال هدایا و سوپرایز‌های متفاوتی هستند که علاقه خود را به بهترین شکل ممکن نشان دهند و همیشه در خاطر طرف مقابل بمانند. 

 ولنتاين بهانه ای برای ابراز عشق است نه مناسبتی برای بزرگداشت یک رویداد تاریخی. ولنتاين بیشتر در میان جوانان و به خصوص در روابط عاطفی پیش از ازدواج (دوران نامزدي) اهمیت داده میشود. وقتی یک جوان به دنبال بهانه ای برای نشان دادن علاقه به دوست خود باشد، مناسبتهای شخصی مانند روز تولد یا سالگرد آشنایی، سالگرد ازدواج و همچنین مناسبتهای عمومی مانند اعیاد یا ولنتاين میتواند فرصت خوبي باشد. ولنتاين را میتوان برای یکدیگر خاطره انگیز ساخت و با خريد هديه ولنتاين يا یک جشن کوچک و سوپرایز کردن همسر و يا دوست خود او را شگفت زده نماييد.

اهمیتی كه آقايان يا خانم ها براي نامزد، دوست و يا همسر خود قایل هستند میتواند در ولنتاين نمایان گردد و این تا جایی پیش رفته است که اگر شما ولنتاين را فراموش کنید یا آن را به دوست و يا همسر خود تبریک نگویید و ابراز علاقه نکنید ممکن است دچار یک دردسر عشقی و عاطفی بشوید که تا ولنتاين سال بعد درگیر آن باشید. خريد هديه ولنتاين نیز از ابداعات و رسومات جدید است که تا اندازه ای ولنتاين را به عرصه ی داد و ستد و تفاخر تبدیل کرده است اما ولنتاين صرفا یک یادآوری و یک بهانه است. تبدیل ولنتاين به یک جشن یا یک مراسم باشکوه بد نیست اما ولنتاين و مناسبتهای دیگر برای یادآوری گرامی داشته میشوند و نه صرفا برای هدیه دادن. خريد هديه ولنتاين براي همسر را میتوان همیشه و به هر مناسبتی انجام داد اما ابراز عشق و علاقه در روزي كه مشهور به روز عشق ورزي هست پذیرفتنی تر و زیبا تر است.

مطمئناً شما هم مثل ما کنجکاوید که دلیل محبوبیت این روز را بدانید. پس در این مطلب از سایت شهرکادو تصمیم گرفتیم که هر آن‌چه در مورد روز ولنتاین می‌دانیم را با شما به اشتراک بگذاریم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا به جواب سوالات خود برسید و علاوه بر آن با برگزاری روز ولنتاین در سایر کشورها آشنا شوید. در نهایت نیز می‌توانید از هدایای مختلف شهرکادو که مناسب ولنتاین هستند دیدن کنید و سفارش خود را در فروشگاه ما ثبت کنید.

به چه روزی ولنتاین می‌گویند؟

تاریخچه روز ولنتاین

کیفیت برگزاری جشن ولنتاین در کشورهای مختلف

افسانه‌های معروف درباره روز ولنتاین

سمبل‌های روز ولنتاین

هدیه روز ولنتاین

مطلب کامل این پست را در وبلاگ شهرکادو ملاحظه فرمایید :

 تاریخچه-روز-ولنتاین-در-کشورهای-مختلف

نظرات کاربران

6 نظر


نوشتن نظر