مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

پرسش‌های متداول

1- چگونه مي توانم به شهركادو اعتماد کنم؟
فعالیت پیج و سایت شهرکادو و همین طور حضور مستمر طولانی مدت در سایر شبکه های اجتماعی از جمله آپارات در ایران، یوتیوب، فیسبوک و ... خارج از ایران، بارگزاری روزانه سفارش های ارسالی، فیلم سفارشات ارسالی در هوم پیج سایت، نظرات سایر مشتریان و یا پست ها و کامنتهای دیگران راجع به شهركادو از جمله مواردی است که تجربه دیگران در استفاده از سرویس های شهر کادو را به شما نمایش می دهد. شما همواره می توانید با ما تماس بگیرید و در خصوص آخرين وضعيت سفارش خود کسب اطلاع نماييد.

2- آیا برای پرداخت از خارج از ايران حتما باید حساب پی پال داشت؟
پاسخ: خير. پي پال صرفا كانال پرداخت الكترونيك ما مي باشد. شما مي توانيد با استفاده از كارت ويزا ، مستر كارت و يا حساب پي پال از سايت شهركادو خريد نماييد. بدين منظور كافيست در مرحله پرداخت گزینه ”PayPal Express -including Credit Cards and Debit Cards” را انتخاب کنید و سپس اطلاعات مربوط به ساير كارتهاي اعتباري خود را وارد نماييد.

3- آیا به غير از پرداخت آنلاين روش دیگری برای پرداخت وجود دارد؟
پاسخ: بله. شما مي توانيد از روش هاي ديگر پرداخت مانند واریز به حساب بانکی اقدام نماييد. در اين صورت كافيست جهت هماهنگي با ما تماس بگیرید.

4- آیا امكان ارسال محصولات سايت برای همه شهرهای ایران وجود دارد؟
پاسخ: بله. ما از سيستم پست ايران به منظور ارسال هداياي شما به شهرستانهاي ايران استفاده مي نماييم. البته ارسال گل و كيك كه توسط پست امكان پذير نيست از طریق هماهنگی با نمایندگیهای شهرکادو در شهرستانها ارسال خواهد شد
 
5- آيا راه حلي براي سفارشات فوري وجود دارد؟
پاسخ: بله. اين موضوع تا حدودي وابسته به هديه انتخابي شما و آدرس مقصد دارد. در صورتيكه نياز به ارسال فوري هداياي خود داريد مي توانيد پيش از ثبت سفارش با ما تماس بگيريد تا هماهنگي هاي لازم انجام پذيرد.

6- آیا قبل از ارسال هديه با گیرنده هديه تماس گرفته می شود که حتماً در منزل حضور داشته باشند؟
پاسخ: بله. مطابق با قوانین خرید از سایت، ما قبل از ارسال هديه، با گيرنده آن تماس مي گيريم تا هماهنگي لازم انجام شود. البته تا حد امکان نامي از ارسال كننده نمي بريم تا حالت هيجان انگيز هديه حفظ شود. همچنين در صورت صلاحديد شما، مي توانيم بدون هماهنگي نيز هديه را ارسال كنيم تا بيشتر شگفت انگيز باشد كه در اين صورت مي بايست اين موضوع را به ما اطلاع دهيد و خود نیز به صورت غیرمستقیم حتما" هماهنگ نمایید که گیرنده هدیه در محل مورد نظر حضور داشته باشند. در صورت عدم حضور گیرنده محترم و عدم تحویل، مسئولیتی متوجه شهرکادو نمی باشد.

7- اگر هديه مورد نظر خود را در ميان محصولات سايت پيدا نكردم راه حل ديگري وجود دارد؟
پاسخ: بله. شما هرگونه درخواست يا سفارش ويژه اي كه داشته باشيد را مي توانيد از طريق بخش "هرچه مي‌خواهيد سفارش دهيد" به ما منتقل كنيد و يا اينكه به صورت مستقيم با ما تماس بگيريد.