مقصد؟
 • سبد خرید شما خالی است.

گوهران برگه مخلوط اعلا

وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 1 روز کاری
انتخاب شهر مقصد:
 • قیمت: $36.00
تعدادمتن پیام کارت

۱۰۰ حرف

 • حدود 1 کیلوگرم برگه اعلای مخلوط زردآلو، آلو و هلو

 • محصول در جعبه ترمه یا جعبه چوبی  تحویل میگردد

 • گوهران برگه مخلوط اعلا ترکیبی از برگه زردآلو، آلو و هلو است که می‌توانید آن را به بهانه‌های مختلفی مانند دیدار دوستان و عزیزان به آن‌ها تقدیم کنید. همچنین می‌تواند زینت‌بخش میز پذیرایی شما در مهمانی‌ها و دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی باشد. طعم جذاب در عین کیفیت فوق‌العاده این محصول موجب شده است که این هدیه بسیار پرطرف‌دار و محبوب باشد.

  ویژگی های گوهران برگه مخلوط اعلا

  گوهران برگه مخلوط اعلا یکی از بسته‌های دسته‌بندی آجیل و خوراکی است که شامل حدود 1 کیلوگرم برگه اعلای مخلوط زردآلو، آلو و هلو است. این محصول در یک جعبه ترمه یا جعبه چوبی عرضه خواهد شد. مدت‌زمان موردنیاز برای تحویل این محصول یک روز کاری است.

  گوهران برگه مخلوط اعلا؛ هدیه‌ای خوش‌ طعم باکیفیتی فوق ‌العاده

  اگر در فکر خرید یک هدیه متفاوت و جذاب برای مناسبت‌های مختلف هستید، گوهران برگه مخلوط اعلا یک انتخاب درست است. حتی می‌توانید این هدیه را به مناسبت ولنتاین با بسته ‌های هدیه ترکیب نموده و بر جذابیت هدیه خود بیفزایید.

  خرید گوهران برگه مخلوط اعلا از شهرکادو

  گوهران برگه مخلوط اعلا هدیه‌ای خوشمزه و هوس‌ برانگیز است که طعم آن تا همیشه در ذهن شما باقی می‌ماند. جهت ثبت سفارش خرید گوهران برگه مخلوط اعلا به وب‌سایت شهرکادو سر بزنید. شهرکادو با ایجاد امکان ارسال گل به خارج از ایران فرصتی را به وجود آورده که بتوانید برای عزیزانتان در اقصی نقاط دنیا به بهانه‌های مختلف دسته‌گل‌های زیبا و لاکچری ارسال کنید. در شهرکادو هر غیرممکنی ممکن خواهد شد. 

0 نظر


نوشتن نظر