مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

ارسال گل به ایران

ارسال دسته گل به ایران

ارسال باکس گل به ایران

تحویل گل در شهرهای ایران

تحویل گل در شهرهای ایران

تحویل گل در شهرهای ایران

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های افرادی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند، شریک بودن در لحظات شادی و مناسبت‌های مختلف عزیزانشان است. هر فردی در لحظات شاد زندگی و در موفقیت‌هایی که به دست می‌آورد، دوست دارد تا کسی که دوستش دارد در کنارش باشد و اولین نفر به او تبریک بگوید. در چنین شرایطی که شما از عزیزتان دور هستید می‌توانید با ارسال گل به ایران و تحویل گل در شهرهای ایران این موفقیت و حس شادی و عشق را به‌خوبی منتقل کنید. در حقیقت هیچ زبانی گویاتر و زیباتر از زبان گل‌ها برای بیان احساسات و رساندن پیام شما در جهان وجود ندارد.

معنا و پیام گل‌ها

باتوجه‌به اینکه گل‌ها می‌توانند بیانگر  احساسات شما باشند، انتخاب یک گل متناسب با موقعیت در بیان احساس و پیامی که قصد رساندن آن را دارید اهمیت بسیار بالایی دارد. قطعاً و بدون شک با دانستن پیامی که هر گل می‌تواند داشته باشد و با شناخت نماد گل‌ها و زبان آن‌ها می‌توانید گل موردنظرتان را انتخاب کنید. گل رز از گذشته به‌عنوان نمادی برای ابراز حس علاقه و عشق شناخته می‌شود. هر رنگ گل رز می‌تواند دارای یک معنا و مفهوم خاص و متفاوت باشد. به‌عنوان‌مثال رز قرمز نماد عشق و احساس، گل رز سفید نماد پاکی و خلوص، گل رز زرد نماد دوستی و شروع دوباره و گل رز صورتی نماد شادابی و قدردانی است. شما می‌توانید با انتخاب یک دسته‌گل رز قرمز و تحویل گل در شهرهای ایران توسط شهر کادو احساس عشق و علاقه قلبی و درونی‌تان را به کسی که دوستش دارید منتقل کنید.

یکی دیگر از زیباترین و خاص‌ترین گل‌ها برای هدیه‌دادن، گل آلسترومریا است. این گل نمادی از ثروت، شانس، خوشبختی و دوستی است. رنگ صورتی گل آلسترومریا نشان‌دهنده و نماد گرمی و ابراز محبت است. ترکیب این گل با گل رز صورتی می‌تواند یک دسته‌گل خیال‌انگیز و خاص برای ابراز محبت و قدردانی برای کسی که دوستش دارید باشد.

ارسال گل به شهرهای ایران

شهر کادو برای کسانی که در خارج از کشور زندگی می‌کند، با ارائه خدمات ارسال گل و تحویل گل در شهرهای ایران فرصت ابراز احساسات و علاقه را فراهم کرده است. شما می‌توانید از میان انواع دسته‌گل‌، سبد و باکس‌ گل و گل‌ رز جاودان موجود در شهر کادو بهترین هدیه را برای نشان‌دادن محبت و عشق برای عزیزانتان ارسال کنید.

نظرات کاربران

0 نظر


نوشتن نظر