مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

ماساژ سنتی تایلندی

وضعیت: موجود
مدت زمان تحویل: 1 روز کاری
انتخاب شهر مقصد:
  • قیمت: $62.00
تعداد
gift box با خرید این محصول 70 امتیاز دریافت خواهید کردمتن پیام کارت

۱۰۰ حرف
بلیط خریداری شده به مدت 2 هفته قابل استفاده میباشد و پس از آن منقضی میگردد.
پس از ثبت سفارش با گیرنده تماس گرفته میشود و طبق خواسته گیرنده روز ماساژ رزرو میگردد.
خانمها از ساعت 10 صبح تا 15:30 بعدازظهر
آقایان از ساعت 16 بعدازظهر تا 23 شب
مدت زمان ماساژ 60 دقیقه میباشد.
ماساژورها تایلندی میباشند هم برای خانومها هم برای آقایان
 موارد منع ماساژ تایلندی
دیسک کمر- دیسک گردن- آرتروز- پوکی استخوان- افراد مسن - خانم های باردار - بیماران سرطانی
در دو شعبه پاسداران فرمانیه - شهرک غرب سیمای ایران (نیلوفر آبی)

ماساژ سنتی تایلندی فواید بسیاری برای بدن دارد که از آن جمله می‌توان به تنظیم ساختار اسکلتی، افزایش انعطاف‌پذیری بدن، تسکین یا کاهش تنش‌های ماهیچه‌ای و مفصلی، تحریک اندام‌ها و ارگان‌های داخلی، تنظیم و به تعادل درآوردن سیستم انرژی بدن اشاره کرد. دعوت به ماساژ یک هدیه جذاب و متفاوت برای مناسبت‌های مختلف مانند روز مادر، روز پدر، ولنتاین، روز مرد، روز زن، تولد و... است.

ویژگی های ماساژ سنتی تایلندی

ماساژ سنتی تایلندی یک هدیه ویژه در فروشگاه شهرکادو است که می‌توانید دیگران را به آن دعوت نمایید. مدت‌زمان ماساژ 60 دقیقه است و ماساژورها هم برای خانم‌ها و هم آقایان تایلندی هستند.  بلیط خریداری شده به مدت 2 هفته قابل استفاده است و پس از آن منقضی می‌گردد. پس از ثبت سفارش با گیرنده تماس گرفته می‌شود و طبق خواسته وی  روز ماساژ رزرو می‌گردد. زمان ماساژ برای خانمها از ساعت 10 صبح تا 15:30 بعدازظهر و برای آقایان از ساعت 16 بعدازظهر تا 23 شب خواهد بود. ماساژ در دو شعبه پاسداران فرمانیه و شهرک غرب سیمای ایران (نیلوفر آبی) انجام می‌گیرد.

ماساژ سنتی تایلندی؛ ایده‌ای جذاب و متفاوت

ماساژ سنتی تایلندی می‌تواند یک هدیه متفاوت و جذاب در مناسبت‌های مختلف مانند روز پدر، روز مادر، روز زن، روز مرد، تولد، ولنتاین و... باشد. همچنین می‌توانید این هدیه را با هدایای خاص و سفارشی موجود در فروشگاه شهرکادو ترکیب کنید و بر جذابیت هدیه خود بیفزایید.

خرید ماساژ سنتی تایلندی از شهرکادو

ماساژ سنتی تایلندی یک ایده خوب و جذاب و درعین‌حال متفاوت برای هدیه‌دادن است. جهت ثبت سفارش ماساژ سنتی تایلندی به وب‌سایت شهرکادو مراجعه کنید. شهر کادو این امکان را فراهم آورده تا بتوانید با ارسال گل به خارج از ایران برای عزیزانتان در مناسبت‌های مختلف همراه آن‌ها باشید. با شهر کادو فاصله‌ها معنایی ندارند. 


0 نظر


نوشتن نظر