مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

هدیه روز تولد

ارسال هدیه به ایران

خرید هدیه روز تولد

 

در این صفحه صرفا تعدادی از محصولات سایت نمایش داده شده است. برای مشاهده محصولات کامل هر بخش، بر روی گروه محصول مربوطه (در ستون سمت راست) کلیک نمایید.

اما اگر هدیه مورد نظر خود را در میان محصولات سايت نیافتید، می توانید سفارش ویژه خود را در بخش "هرچه میخواهید سفارش دهید"  ثبت نمایید و اطمینان خاطر داشته باشيد كه سفارش شما در اسرع زمان توسط كاركنان شهركادو پيگيري خواهد شد.

 

قیمت:
$13.00
cart
قیمت:
$13.00
cart
قیمت:
$69.00
cart
قیمت:
$52.00
cart
قیمت:
$48.00
cart
قیمت:
$238.00
cart
قیمت:
$212.00
cart
قیمت:
$96.00
cart
قیمت:
$167.00
cart
قیمت:
$101.20
cart
قیمت:
$152.90
cart
قیمت:
$232.00
cart
قیمت:
$36.00
cart
قیمت:
$49.00
cart
قیمت:
$17.00
cart
قیمت:
$34.00
cart
قیمت:
$36.00
cart
قیمت:
$27.00
cart
قیمت:
$24.00
cart
قیمت:
$21.00
cart
قیمت:
$35.00
cart
قیمت:
$38.00
cart
قیمت:
$34.00
cart
قیمت:
$32.00
cart
قیمت:
$23.00
cart
قیمت:
$38.00
cart
قیمت:
$47.00
cart
قیمت:
$19.00
cart
قیمت:
$17.00
cart
نمایش 1 تا 100 از 124 (2 صفحه)

 

گذري بر هديه تولد:

ما شرقی ها معمولا و قریحتا آدمیان پراحساس و ابراز کننده ای هستیم و علی الخصوص در ایران زمین، چنین احساسی به انواع ملاحظات و مفاهیم رفتاری آغشته میگردد و چنان مینماید که نحوه ابراز یک احساس برابر با اهمیتی است که آن موضوع برای ما دارد و آهمیت آن موضوع نیز مساوی با ارزشی که شخص متعلق آن دارد. گو اینکه بسته به تربیت و پیشینه ما ممکن است این تلقی ها کاهش و افزایش یابد، لیکن علی العموم انتظارات ما از اطرافیان و دوستانمان را تشکیل میدهد و عدم ارضاء آن از جانب نزدیکان موجب دلسردی و سرخوردگی میگردد و صدالبته که ابراز احساسات دیگران در مورد ما، توجه ایشان انگاشته شده و موجب خوش آمد و تامین آرامش قلبی میگردد.-خرید هدیه تولد- از جمله ی این ابراز ها و ارائه احساسات، توجه و یادسپاری و اعلام مناسبتهای مربوط به دیگران است که بسته به نوع مناسبت و اهمیتی که به آن میدهیم اهمیت او نزد خودمان را به نمایش میگذاریم. حال چنین موضوعی در مواردی خاص چندان پراهمیت مینماید که سهل انگاری در آن موجب عواقب وخیم ارتباطی میگردد. یادسپاری و به خاطر داشتن تاریخ تولد اشخاص، یکی از این موارد ویژه است چراکه قطعا در خاطر خود او وجود دارد و فی الواقع، او در این تاریخ انتظاری به حق دارد و آن به خاطر داشتن تاریخ تولد او و ابراز این موضوع با اعلام تبریک تولد و شادباش است.
البته در سنین کمتر و نیز در نسبت های نزدیک نسبی و سببی این انتظار به تبریک برآورده نشده و هدیه دادن نیز جزو لاینفک و مکمل این ابراز تلقی میگرددو چنین مینماید که عدم توجه به این موضوع و عدم تهیه و ارائه کادو تولد یا هدیه تولد نوعی بی احترامی و بی توجهی است که جبران آن ممکن تا سال بعد به طول بینجامد البته جنبه ی مادی گرایانه و افراطی آن نیز تا جایی پیش میرود که ارزش مالی هدیه تولد برابر با ارزش هدیه گیرنده درنزد هدیه دهنده جلوه میکند. بی تردید چنین ارزش گذاری و تخمین و تعیین ارزش فرد از روی ارزش مالی کادو تولد زاییده ی نگرش اخیر جهانی و تمایل انسانها به مادیات و کاهش اهمیت نفس رابطه و اندازه و شدت احساس کسی است که با او در رابطه ایم و شاید به بازگرداندن روی آدمی از آسمان و جستجوی همه چیز در زمین مربوط باشدکه باالتبع معیار های زمینی را الزام میکند از این میان آنچه میتوان بدان آویخت و از عقوبت چنین بی توجهی گریخت، استفاده از ابزارهایی است که یادسپاری، تهیه و ارسال چنین الزامی را آسان گرداند.
 فروشگاه اینترنتی شهرکادو بستري است که هرسه امکان را به نحو مطلوب و مطمئنی برآورده ساخته و علاوه بر امکاناتی چون یادآوری مناسبتها، امکان تهیه هدیه و کادو، و نیز ارسال مناسب و به موقع آن، بعد مسافت و دوری از محل زندگی شخص مورد نظر را از دغدغه های ارسال هدیه و کادو حذف مینماید و این امکان را فراهم می آورد که حتی از دورترین نقاط دنیا، هر آنچه را که مایلید به عنوان کادو تولد برای عزیزانتان در هر نقظه از ایران ارسال نمایید و یا آنچه را که شهرکادو به عنوان پیشنهادات خود ارائه کرده است را به عنوان هدیه انتخاب و ارسال نماييد.

نظرات کاربران

0 نظر


نوشتن نظر