مقصد؟
  • سبد خرید شما خالی است.

هدیه روز تولد

ارسال هدیه به ایران

خرید هدیه روز تولد

خرید هدیه روز تولد

 

در این صفحه صرفا تعدادی از محصولات سایت نمایش داده شده است. برای مشاهده محصولات کامل هر بخش، بر روی گروه محصول مربوطه (در ستون سمت راست) کلیک نمایید.

اما اگر هدیه مورد نظر خود را در میان محصولات سايت نیافتید، می توانید سفارش ویژه خود را در بخش "هرچه میخواهید سفارش دهید"  ثبت نمایید و اطمینان خاطر داشته باشيد كه سفارش شما در اسرع زمان توسط كاركنان شهركادو پيگيري خواهد شد.

 

هدیه روز تولد

وجود فاصله فیزیکی بین شما در خارج از کشور و عزیزانتان در داخل ایران نباید مانع آن شود که در مناسب‌های مختلف برای آن‌ها هدیه ارسال کنید. بااین‌حال سختی ارسال هدیه باعث شده تا برخی افراد از انجام این کار منصرف شوند. شهرکادو بستری امن برای شما عزیزان فراهم کرده تا از طریق آن بتوانید برای عزیزانتان در داخل ایران هدیه روز تولد ارسال کنید.

انواع هدیه روز تولد در سایت شهرکادو

شهرکادو امکان ارسال گل و هدیه به ایران را برای شما فراهم کرده است. در بخش ارسال گل شما عزیزان می‌توانید از بین گزینه‌های دسته گل، سبد و باکس گل، رز جاودان، گل‌های ارزان، سبد گل لاکچری و گلدان و گیاهان آپارتمانی، گزینه موردنظرتان را انتخاب کنید.

در بخش هدایا نیز گزینه‌های همچون صنایع دستی، عروسک و شکلات، عطر زنانه، عطر مردانه، کیف و کراوات، زیورآلات، دعوت به رستوران، دعوت به ماساژ، آجیل و خوراکی، هدایایی ترکیبی، بسته‌های هدیه، هدایای خاص و سفارشی برای شما وجود دارد که می‌توانید از میان آن‌ها گزینه موردنظرتان را انتخاب کنید.

سفارش هدیه روز تولد

شما عزیزان می‌توانید هدیه مورد نظرتان را از بین گزینه‌های موجود در سایت انتخاب کرده و یا از بخش هر چه می‌خواهید سفارش دهید، هدیه مورد نظر خودتان را که در سایت موجود نبوده را به شهرکادو سفارش دهید تا ما آن را در تاریخ مشخص شده از سوی شما به دست عزیزانتان در داخل ایران برسانیم.

 

 
نظرات کاربران

0 نظر


نوشتن نظر