بهترین دسته گل روز مادر

برای خریدن بهترین دسته گل روز مادر نمی‌دانید کدام را انتخاب کنید؟ ما اینجا هستیم تا برای انتخاب و خرید گل روز مادر به شما کمک کنیم. همان‌طور که گل هدیه‌ای است فرستاده از بهشت، مادر نیز درّ گران‌بهایی است که خداوند وجود آن را با خاک عشق سرشته و برای زمینیان فرستاده است. چه تعبیر زیبایی و چه شباهت شگفت‌انگیزی بین گل و مادر وجود دارد.

روز مادر نزدیک است و هر کس به‌تناسب موقعیت و شرایط خود تلاش می‌کند هدیه‌ای مناسب برای وجود عزیز مادر تدارک ببیند. گزینه‌های زیادی به‌عنوان هدیه روز مادر وجود دارد و به‌جرئت می‌توان گفت گل هدیه زیبای روز مادر است؛ اگر بگوییم رونق گل و بستان از وجود پرمهر مادر است سخن گزافی نیست. در این مقاله از مجموعه مقالات شهرکادو، قصد داریم انواع مختلف بهترین دسته گل روز مادر را معرفی کنیم.

گل هدیه زیبای روز مادر

گل هدیه زیبای روز مادر

در بازار گل‌وگیاه و هدایای مختلف، گل‌ها به نحوی خاص درخشیده و خود را به رخ می‌کشند. انواع مختلف گل شامل بهترین دسته گل روز مادر، باکس و سبد گل، رز جاودان، درخت جاودان و گلدان‌های زیبای گل از شوق نشستن بر دستان پرمهر مادر سر از پا نمی‌شناسند.

رز نشانه عشق و محبت است و چه عشقی پاک‌تر و والاتر از عشق بین مادر و فرزند می‌تواند باشد. شکوفه‌های لطیف ارکیده زیبا و اشرافی انتخابی عالی و بسیار لوکس به‌عنوان گل هدیه زیبای روز مادر است. گل لاله مهربان و ظریف، نشان از ظرافت و لطافت روح و قلب مادر دارد. انتخاب هرکدام از این گل‌ها به‌عنوان هدیه روز مادر انتخابی تحسین‌برانگیز است.

بهترین دسته گل روز مادر؛ خرید گل روز مادر

بهترین دسته گل روز مادر؛ خرید گل روز مادر

برای خرید گل روز مادر، حتماً با گزینه‌های زیادی روبرو خواهید شد. انواع گل‌های زیبا به‌صورت گل‌های آپارتمانی در گلدان‌های زیبا و لوکس، باکس‌های گل منظم و شیک و دسته‌گل‌های آراسته و شکیل همگی در فروشگاه گل به شما چشمک می‌زنند. باکس گل تمام ارکیده، باکس گل بهاران، باکس گل سورنا و… همگی در صف انتظار برای رسیدن به دستان مادر هستند. بااین‌همه زیبایی چه باید کرد؟ کدام را انتخاب کنیم؟ پیشنهاد ما به شما خرید بهترین دسته گل روز مادر است که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

بهترین دسته گل روز مادر

بهترین دسته گل روز مادر

دسته گل‌ها از جمله زیباترین گزینه‌هایی هستند که می‌توان یکی از آن‌ها را به‌عنوان بهترین دسته گل روز مادر انتخاب کرد. دسته‌گل‌ها با زیبایی مثال‌زدنی خود، می‌توانند گل لبخند را بر لبان مادر شکوفا کنند. دسته گل‌ها بسیار زیبا، منظم، شکیل و لوکس هستند و گل‌های آن‌ها با نظمی خاص و مثال‌زدنی در کنار هم نشسته‌اند. در ادامه انواع دسته گل هدیه زیبای روز مادر را معرفی می‌کنیم.

 • دسته گل مهربان: نام این دسته‌گل، یادآور مهربانی و عطوفت مادر است. گل‌های ریز و درشتی که در این دسته‌گل وجود دارند همگی نشان از تمام لحظات زیبایی است که مادر برای خانواده خود خلق می‌کند.
 • دسته گل آلنسا: ترکیب رنگ‌های صورتی، گل‌بهی، بنفش، نیلی، یاسی و بسیاری دیگر از رنگ‌ها، دسته گل آلنسا را به یک دسته‌گل خاص و شگفت‌انگیز تبدیل کرده است.
 • دسته گل مرداد: گل‌های آفتاب‌گردان و رز زرد، در کنار گل‌های ریز سفیدرنگ یادآور گرمای خورشید، عطوفت و مهربانی قلب و دستان مادر است. دسته گل مرداد نیز می‌تواند یک گل هدیه زیبای روز مادر باشد.
 • دسته گل دنیا: چه تناسب قشنگی وجود دارد بین نام این دسته گل و مادر که دنیای فرزندانش است. رزهای قرمز، گل‌بهی و صورتی نشسته در لابلای برگ‌های سبز و خرم، همگی نام و عشق مادر را تداعی می‌کنند. دسته‌گلی که آن هم می‌تواند بهترین دسته گل روز مادر باشد.

دسته‌گل‌های زیبای دیگری نیز وجود دارد که هر کدام در نوع خود بی‌نظیر هستند. نام برخی دیگر از این زیبارویان عالم در ادامه آمده است:

 • دسته گل مهراوه
 • دسته گل مهرانا
 • دسته گل دریا
 • دسته گل رز رنگی
 • دسته گل ثریا
 • دسته گل نیلو
 • دسته گل دلاویز
 • دسته گل آرامش
 • دسته گل دلاویز

خرید هر کدام از این دسته‌گل‌های زیبا می‌تواند انتخابی ناب، زیباترین و بهترین دسته گل روز مادر باشد.

چرا گل هدیه‌ای زیبا و مناسب برای مادر است؟

چرا گل هدیه‌ای زیبا و مناسب برای مادر است؟

خداوند مهر بیکران خود را در وجود مادر نهاد و آن را به زمینیان پیشکش کرد. مادر الماس گران‌بهایی است که نمونه مشابهی در جهان ندارد. مادر همانند آفتاب، مهر خود را بی‌قید شرط و بدون هیچ چشم‌داشتی به فرزندان خود می‌بخشد. این‌همه عطوفت و مهر را نمی‌توان جبران کرد.

پاکی، قداست و زیبایی مادر همچون گل بی‌نظیر است. به همین خاطر شاید با خرید بهترین دسته گل روز مادر بتوان احساس قدردانی خود را به او نشان داد. به جز دسته‌گل می‌توان از باکس‌ها و سبدهای گل و گلدان‌های زیبای گل‌های آپارتمانی به‌عنوان هدیه روز مادر نام برد.

جمع‌بندی

واژه مادر شاید زیباترین واژه‌ای باشد که جهان هستی آن را به خود دیده است؛ چرا که این 4 حرفی زیبا مهر، ابهت، دل دریایی و رفعت را همگی با هم دارد. حال که به روز بزرگ و زیبای مادر نزدیک می‌شویم بهتر است بسته به شرایط خود در فکر تهیه هدیه‌ای برای مادر باشیم. ایده‌های زیادی به‌عنوان هدیه روز مادر وجود دارند که خرید گل روز مادر یکی از زیباترین آن‌ها است.

در حقیقت گل هدیه زیبای روز مادر است؛ زیرا بین گل و مادر شباهت‌هایی عجیب و زیبا وجود دارد. انواع مختلف دسته گل، باکس یا گلدان گل در فروشگاه‌ها، بی‌صبرانه منتظر رسیدن به مادران هستند تا پیام قدردانی و عشق فرزندان را به آن‌ها برسانند. اگر قصد خرید دسته گل برای روز مادر را دارید ما بهترین دسته گل‌های روز مادر را معرفی می‌کنیم که نه یکی بلکه انواع مختلفی از این دسته گل‌های زیبا وجود دارد. دسته گل رزا، دسته گل دریا، دسته گل مرداد، دسته گل آلنسا، مهراوه، مهربان و.. همگی نمونه‌هایی از بهترین دسته گل روز مادر هستند.

گالری تخصصی شهرکادو بهترین هدایا و کادوهای مناسبتی را با بهترین کیفیت و قیمت متناسب در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. آرزوی ما لحظات شاد و پر از عشق و زیبایی برای شما است.  با مراجعه به فروشگاه اینترنتی شهرکادو می‌توانید از انواع هدایای زیبا و لوکس مناسبتی دیدن کنید. برای سفارش می‌توانید به صفحه چه کادویی بخرم مراجعه کنید.

برچسب ها

اشتراک گزاری

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Share on print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پیشنهادی

آخرین مقالات منتشر شده

مقالات پیشنهادی

دسته بندی ها