هدیه برای خانم های متولد آذر

اگر در فکر تهیه هدیه برای خانم های متولد آذر هستید این مقاله را تا آخر دنبال کنید. زنان آذرماه همانند نام ماه تولدشان سرکش و سرشار از شور و هیجان هستند. این زنان احساسات خود را به‌راحتی نشان می‌دهند و از این کار هیچ ابایی ندارند. به همین دلیل انتخاب و خرید هدیه خاص برای خانم های آذرماهی واقعاً ضروری است. هدیه‌ای که بتواند او را بر سر ذوق آورد. در این مقاله قصد داریم درباره ایده های کاربردی هدیه برای متولدین آذر و درباره آنچه که بهترین است و می‌تواند احساسات یک زن آذرماهی را شکوفا کند صحبت کنیم. همراه با گالری تخصصی شهرکادو، خاص‌ترین هدایا برای زن آذرماهی را بررسی می‌کنیم.

زنان متولدین آذر و خصوصیات اخلاقی آن‌ها

قبل از اینکه به سراغ خرید هدیه برای خانم های متولد آذر برویم بهتر است با خصوصیات اخلاقی این زنان آشنا شویم. از این طریق بهتر می‌توان درباره خرید یک هدیه خاص تصمیم گرفت. زنان متولد آذر بسیار بلندپرواز و سرشار از شور و هیجان هستند. از نشان‌دادن احساسات خود هیچ ترسی ندارند و با شجاعت تمام آن را بروز می‌دهند؛ مانند کف دست صاف هستند و ظاهر و باطن‌شان یکی است. سفر، آرزوهای بزرگ و مثبت‌اندیشی از بارزترین خصوصیات زنان آذرماهی است. با وجود این‌همه صفات ویژه، جا دارد که به فکر خرید هدیه خاص برای خانم های آذرماهی باشید.

داشتن استقلال در زندگی برای زنان آذرماهی اهمیت زیادی دارد و هرآنچه که ممکن است استقلال آن‌ها را به خطر اندازد را از سر راه خود کنار می‌زنند. معاشرت‌های اجتماعی و خوش‌گذرانی از دیگر صفات زنان آذرماهی است. زنان متولد این ماه اهل پس‌اندازکردن نیستند و معتقدند باید از پول برای رفاه خود استفاده کنند.

نماد، سمبل و عنصر وجود متولدین آذر

نماد، سمبل و عنصر وجود متولدین آذر

یکی از ایده های کاربردی هدیه برای متولدین آذر، کمک‌گرفتن از نمادهای این ماه است. کلمه آذر به معنای آتش است و درحقیقت عنصر وجودی متولدین آذر هم آتش است. فیروزه سنگ زیبایی است که رنگ زیبا و عرفانی آن هر کسی را به آرامش می‌رساند.

این سنگ، سنگ خوش‌یمن متولدین آذر است و اسبی با سیمای انسانی با کمانی در دست هم سمبل برج فلکی آذرماه است. به همین دلیل برج فلکی آذر کمان یا قوس است. با این تفاسیر لازم است که برای خرید هدیه برای خانم های متولد آذر به فکر هدیه‌ای خاص باشیم.

یک هدیه خاص برای خانم های آذرماهی

به سراغ اولین گزینه هدیه برای خانم های متولد آذر می‌رویم. در طول تاریخ بشر استفاده از سنگ‌های قیمتی مختلف برای ساخت زینت‌آلات به‌ویژه برای زنان همیشه جایگاه ویژه و ثابتی داشته است. فیروزه این سنگ زیبا و خوش‌رنگ در بین ایرانیان جایگاه ویژه و خاصی دارد.

حالا که این سنگ، سنگ خوش‌یمن متولدین آذر است چه چیزی بهتر از اینکه یک هدیه ترکیبی از طلا و فیروزه برای زن آذرماهی تهیه کنیم. گردن‌بند، دستبند، انگشتر یا گوشواره طلا با نگین فیروزه می‌تواند یک هدیه خاص برای خانم های آذرماهی باشد.

یک هدیه خاص برای خانم های آذرماهی

ایده های کاربردی هدیه برای متولدین آذر

خانم‌های متولد آذر پر از شور و هیجان هستند. افرادی صادق و بی‌شیله‌پیله که هیچ علاقه‌ای به پنهان‌کاری و مخفی‌کردن احساسات‌شان ندارند. با خرید یک هدیه خاص همراه با گلی زیبا می‌توانید برق خوشحالی را در چشمان او ببینید و شاهد فوران احساسات و عواطف بی‌پایان او باشید. در ادامه چند ایده کاربردی برای خرید هدیه برای خانم های متولد آذر را پیشنهاد می‌کنیم.

1. هدیه برای خانم های متولد آذر؛ طلا و جواهرات

مهم‌ترین مورد برای انتخاب هدیه برای خانم های متولد آذر و در حقیقت تمام خانم‌ها طلا و جواهرات است. در واقع اولین گزینه برای خرید هدیه برای یک زن خاص، طلا و زیورآلات است. این زن می‌تواند مادر، خواهر یا همسر شما باشد. خرید جواهرات علاوه بر زیبایی یک اندوخته و پس‌انداز نیز محسوب می‌شود. علاوه بر این نشان‌دهنده ارزشی است که برای این زن خاص قائل هستید.

خرید جواهری زیبا که با سنگ فیروزه نیشابور تزیین شده باشد می‌تواند زن آذرماهی را بر سر ذوق آورد. همچنین به‌عنوان یک هدیه خاص برای خانم های آذرماهی می‌توانید گردنبندی با نماد قوس یا مرد کمان در دست سفارش دهید که واقعاً ارزشمند و خاص است.

عطر و ادکلن؛ هدیه‌ای ماندگار

2. عطر و ادکلن؛ هدیه‌ای ماندگار

یک پیشنهاد دیگر به‌عنوان خرید هدیه برای خانم های متولد آذر خرید عطر و ادکلن‌ زنانه مخصوص پاییز و مخصوص متولدین آذرماه است. عطر و ادکلن همیشه یکی از ایده های جذاب برای خانم های آذرماهی و تمام متولدین ماه‌های دیگر است. در ادامه بهترین ادکلن‌های مخصوص خانم‌های آذرماهی را می‌کنیم:

 • عطر زنانه دیور پیور پویزن: دارای رایحه‌ای فریبنده، شیک و بیدارکننده احساسات قلبی. با رایحه گل یاسمن، ترنج کالابری، شکوفه پرتقال، گل شمعدانی، چوب صندل، نارنگی سیسیلی، عنبر سائل و رایحه پرتقال شیرین
 • عطر زنانه کالوین کلین لیکوئید گلد ایفوریا: اغواگر، خاص در شیشه‌ای با طراحی منحصربه‌فرد. مملو از رایحه دارچین، گل ارکیده و چوب صندل سفید.
 • عطر زنانه دلچه گابانا دوان ادوپرفیوم: یک هدیه خاص برای خانم‌های آذرماهی تا در مجالس بدرخشند. با اولین اسپری، رایحه ترنج، نارنگی ماندارین، هلو، گل برف، یاس، سدر، وانیل، مشک، کهربا و خس‌خس در فضا می‌پیچد.
 • عطر زنانه کالوین کلین ریویل: جذاب با رایحه مشک، چوب صندل، نمک، زنبق، شاهبوی، فلفل سیاه ‌و سفید و چوب کشمیری یک هدیه برای خانم های متولد آذر که موجب به وجد آمدن آن‌ها می‌شود.

3. پالتو و لباس گرم

آخرین فصل پاییز آرام‌آرام به‌سوی زمستان می‌رود و آمدن سرمای زمستان را حس می‌کنیم. چه چیزی بهتر از خرید یک پالتوی زمستانی شیک و رسمی همراه با چند شاخه گل نرگس می‌تواند زن آذرماهی را خوشحال کند. این انتخاب هم می‌تواند یک هدیه خاص برای خانم های آذرماهی باشد.

پالتو و لباس گرم

4. هدیه برای خانم های متولد آذر؛ کیف چرم

کیف یکی از لوازم ضروری همه خانم‌ها است. یکی از ایده‌های کاربردی هدیه برای متولدین آذر خرید یک کیف چرمی زیبا و شیک است. انتخاب کیف به‌عنوان هدیه برای خانم های متولد آذر باید متناسب با موقعیت شغلی، سن و علایق خاص او باشد. یک کیف چرمی زیبا هدیه‌ای کاملاً لوکس و ویژه است. حتی اگر عزیزان آذرماهی شما در خارج از کشور هستند در روز تولد با ارسال گل به خارج از ایران یا دیگر هدایا با ثبت سفارش در شهرکادو می توانید آنها را سورپرایز کنید.

5. کتاب و هدایای فرهنگی

بسیاری از زنان متولد آذر علاقه خاصی به کتاب و رمان دارند. کتاب‌هایی سرشار از احساسات که کاملاً با روحیه شورانگیز آنان سازگاری دارد. خرید کتاب و هدایای فرهنگی متناسب باحال و هوای یک زن آذرماهی همراه با بسته‌بندی جذاب و چند شاخه گل نرگس زیبا زن آذرماهی را به وجد خواهد آورد. هنگام انتخاب هدیه برای خانم های متولد آذر این مورد را هم در نظر داشته باشید.

کتاب و هدایای فرهنگی

ایده های کاربردی هدیه برای متولدین آذر، دختران نوجوان

ممکن است یکی از عزیزان آذرماهی شما دختر نوجوانی باشد که می‌خواهید هدیه‌ای متناسب با سن‌وسال و روحیه او برایش تهیه کنید. به‌عنوان هدیه برای خانم های متولد آذر در سنین دختران نوجوان خرید وسایل مینیاتوری و فانتزی می‌تواند آن‌ها را خوشحال‌تر کند.

خرید گوشواره‌های ظریف و فانتزی دختران نوجوا‌ن‌مان را بیشتر از یک کیف چرمی خوشحال می‌کند. در ادامه چند نمونه هدیه خاص برای خانم‌های آذرماهی، منظورم یک دختر نوجوان آذرماهی، معرفی می‌کنیم.

 • لوازم جانبی موبایل
 • ساعت هوشمند
 • ساعت‌مچی شیک فانتزی
 • زیورآلات و بدلیجات فانتزی و ظریف
 • لوازم هنری طراحی برای علاقه‌مندان به هنر
 • وسایل موسیقی برای علاقه‌مندان به موسیقی
 • لوازم آرایشی با رنگ‌های ملیح متناسب با سن‌وسال او
 • یک‌دست لباس شیک و زیبا مطابق باسلیقه او

جمع‌بندی

هنگام انتخاب بهترین هدیه برای خانم های متولد آذر، باید خصوصیات اخلاقی این زنان را در نظر گرفت. زنان آذرماهی پر از شور و هیجان هستند. رنگ‌های شاد و زیبا آنان را بر سر ذوق می‌آورد. زنان آذرماهی احساساتی و پر از شور هستند.  به‌عنوان هدیه خاص برای خانم‌ های آذرماهی می‌توانید جواهرات مزین به سنگ ماه تولد یا سمبل آذر انتخاب کنید. از دیگر ایده های کاربردی هدیه برای متولدین آذر می‌توان پالتو شیک، کیف چرمی، عطر و ادکلن یا کتاب نام برد.

برای دختران نوجوان متولد آذر نیز انتخاب هدایای فانتزی مانند جواهرات مینیمال و ظریف، لوازم جانبی موبایل، ساعت‌مچی هوشمند و… بسیار مناسب هستند. هدیه‌دادن به عزیزان یکی از بهترین روش‌هایی است که از طریق آن می‌توانیم احساسات خود را به آن‌ها نشان دهیم و یادگاری از خود در قلبشان باقی بگذاریم. گالری شهر کادو می‌تواند هرآنچه که بخواهید برای خانم آذرماهی سفارش دهید برایتان آماده کند. برای سفارش می‌توانید به صفحه هر چه می خواهید سفارش دهید مراجعه کنید.

برچسب ها

اشتراک گزاری

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Share on print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پیشنهادی

آخرین مقالات منتشر شده

مقالات پیشنهادی

دسته بندی ها