بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی

پاییز آرام‌آرام به انتهای خود می‌رسد و بسیاری در فکر تهیه بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی هستند. اگر شما هم قصد دارید برای عزیز آذرماهی خود هدیه‌ای مناسب و شایسته خریداری کنید با ما همراه باشید. شاید از خود بپرسید به‌عنوان بهترین هدیه برای متولدین آذرماه و به‌ویژه مرد آذرماهی چه چیزی جذاب‌تر است. برای پاسخ به این سؤال بهتر است با ویژگی‌های شخصیتی مردان متولدین آذر آشنا شویم.

مردان آذرماهی پرانرژی و فعال هستند. این مردان ایده‌پرداز و خلاق، بسیار صمیمی و دوست‌داشتنی هستند. باتوجه‌به این ویژگی‌های شخصیتی بهتر می‌توان به یک ایده جذاب کادو تولد برای آقایان آذرماهی رسید. در این مقاله از شهرکادو با ما همراه باشید تا گزینه‌های بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی را بررسی کنیم.

ویژگی ‌های شخصیتی مردان متولدین آذر

قبل از صحبت درباره خرید بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی، بهتر است با ویژگی‌های شخصیتی مردان آخرین ماه پاییز آشنا شویم. گذشته از بحث هدیه خریدن، صحبت درباره ویژگی‌های شخصیتی متولدین ماه‌های مختلف جذابیت‌های خاصی دارد. مردان متولد آذرماه بسیار قوی و تحمل‌پذیر هستند. این گروه از مردان در مقابله با موقعیت‌های دشوار، استقامت جسمی و روحی بالایی از خود نشان می‌دهند.

همچنین شجاعت، خلاقیت، صمیمیت از ویژگی‌های دیگر آنان است. این مردان تمایل دارند برای رسیدن به اهداف خود به کسی وابسته نباشند و مستقل عمل کنند. همین ویژگی جذابیت آن‌ها را چندبرابر می‌کند. عدالت و انصاف برای مردان آذرماهی اهمیت زیادی داشته و ایده‌آل‌گرا هستند. باتوجه‌به این ویژگی‌ها حالا بهتر می‌توانیم یک ایده جذاب کادو تولد برای آقایان آذرماهی مطرح کنیم.

سنگ و نماد متولدین آذرماه

سنگ و نماد متولدین آذرماه

از دیگر مواردی که می‌توانیم برای خرید بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی ایده بگیریم سنگ و نماد تولد است. سنگ معروف فیروزه نماد ماه آذر است. یک سنگ قیمتی زیبا با رنگ آبی آرام‌بخش و عرفانی که البته از آبی تا سبز آن را می‌توان مشاهده کرد. حتماً نام فیروزه نیشابور را شنیده‌اید. سنگی زیبا با رنگی سحرانگیز که ما ایرانیان به آن می‌بالیم.

اسب با سیمای انسان درحالی‌که کمانی در دست دارد نیز نماد متولدین آذر است. این نماد واقعاً برازنده یک مرد آذرماهی شجاع و جسور است. تمام این موارد همراه با ویژگی‌های شخصیتی متولدین آذرماه می‌تواند به شما برای خرید بهترین هدیه برای متولدین آذرماه کمک کند.

ایده جذاب هدیه برای مردان آذرماهی

برای تصمیم‌گیری درباره انتخاب و خرید بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی  می‌توانید بر اساس خصوصیات اخلاقی و همچنین نمادهای این ماه هدیه‌ای درخور برای این مرد دوست‌داشتنی تهیه کنید. خرید یک انگشتر طلای سفید با نگینی از سنگ فیروزه نیشابور هدیه‌ای بسیار خاص و ارزشمند است. می‌توانید یک سر سوئیچی زیبا مزین به سنگ نماد آذر یعنی فیروزه سفارش دهید. در ادامه با ما همراه باشید تا موارد مختلف ایده جذاب کادو تولد برای آقایان آذرماهی را در اختیار شما قرار دهیم.

ساعت مچی

1. بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی؛ ساعت مچی

مردان متولد آذرماه آرمان‌گرا و ایده‌آل‌گرا هستند. آنان همیشه برای بهتربودن و بهترشدن تلاش می‌کنند. برای این افراد، وقت‌شناسی اهمیت زیادی دارد. یک ساعت‌مچی شیک، زیبا و برند می‌تواند هدیه‌ای بسیار مناسب و درخور مرد آذرماهی باشد. هدیه‌ای که با هر بار نگاه‌کردن به آن به یاد شما خواهد افتاد.

2. دعوت به رستوران

یک ایده جذاب کادو تولد برای آقایان آذرماهی و حتی برای متولدین ماه‌های دیگر دعوت به رستوران است. دعوت به رستوران یک ایده ناب و جذاب است. می‌توانید به‌عنوان یک هدیه خاص و یک سورپرایز عالی بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی، در یکی از رستوران‌های ویژه شهر خود یک میز رزرو کنید. این می‌تواند باعث شگفتی و خوشحالی مرد آذرماهی شود.

کیف چرمی

3. بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی؛ کیف چرمی

شاید همکار، همسر یا برادر شما یک مرد آذرماهی باشد که در شرکتی با پرستیژ بالا مشغول به کار است. در این مورد خرید یک کیف چرمی شیک بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی است. یک کیف اداری از چرم مرغوب با فضای کافی برای جادادن اسناد و مدارک مهم کاری، یک ایده‌ جذاب کادو تولد برای آقایان آذرماهی است.

4. عطر و ادکلن

عطر و ادکلن از لوازم شخصی مهم و تأثیرگذار تمام آقایان شیک‌پوش و متشخص است؛ به‌ویژه اگر این آقا متولد آخرین ماه پاییز باشد. باتوجه‌به اینکه مردان آذرماهی بسیار فعال و پرانرژی هستند و رمانتیک بودن هم جزئی جدایی‌ناپذیر از شخصیت آنان است ،بهتر است ادکلنی که برای ایشان تهیه می‌کنید نیز متناسب با این ویژگی‌ها باشد.

هنگام انتخاب بهترین هدیه برای متولدین آذرماه می‌توانید عطر و ادکلن مردانه را هم به‌عنوان یک گزینه ناب در نظر بگیرید. برای راهنمایی چند عطر را معرفی می‌کنیم که می‌توانید یکی از آن‌ها را به‌عنوان بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی انتخاب کنید.

 • عطر مردانه فرانک الویر این بلک
 • عطر مردانه دولچه گابانا دوان ادو پرفیوم
 • عطر مردانه بنتلی مومنتوم اینتنس
 • عطر مردانه جورجیو آرمانی کد کلونیا
 • عطر مردانه اسکادا مگنتیسم

انتخاب هرکدام از این عطر و ادکلن‌های مردانه می‌تواند یک ایده جذاب کادو تولد برای آقایان آذرماهی باشد.

بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی؛ گل

5. بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی؛ گل

بله درست متوجه شدید خرید یک دسته، یک گلدان یا یک باکس گل به‌عنوان بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی بسیار جذاب است. ازآنجاکه مردان متولد آذر رمانتیک و پر از شوروشوق هستند و از ابراز احساسات خود ابایی ندارند، شما می‌توانید با خرید یک باکس گل زیبا او را شگفت‌زده کنید.

اگر دوست داشته باشید می‌توانید در کنار آن یک ادکلن مخصوص مردان آذرماهی نیز اضافه کنید. اگر فاصله مکانی شما بسیار زیاد است با سفارش از طریق فروشگاه‌های آنلاین می‌توانید هدیه خود را سفارش داده تا به دست آذرماهی موردنظر شما برسد. برخی فروشگاه‌های آنلاین امکان ارسال گل به آمریکا، سوئد و بسیاری دیگر از کشورهای جهان را دارند. اگر می‌خواهید مرد آذرماهی را شگفت‌زده کنید این ایده می‌تواند بهترین هدیه برای متولدین آذرماه باشد.

6. کتاب و هدایای فرهنگی

از دیگر ویژگی‌های شخصیتی مردان آذرماهی علاقه آن‌ها به علم، دانش و آموزش است. این مردان از یادگرفتن و یاددادن خسته نمی‌شوند. مردان متولد آذر در حوزه‌های نویسندگی، بازیگری، عکاسی و گرافیک بسیار فعال بوده و از خلاقیت بالایی بهره‌مند هستند. واضح است که کتاب و هدایای فرهنگی همیشه همراه و موردنیاز این گروه از متولدین پاییز است. به همین دلیل تهیه کتابی متناسب با علایق او می‌تواند نمونه دیگری از بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی باشد.

کتاب و هدایای فرهنگی

7. لباس و وسایل ورزشی

ورزش و اهمیت‌دادن به تندرستی از علائق مهم مردان آذرماهی است. بسیاری از مردان متولد آذر در حوزه‌هایی مانند تربیت‌بدنی، مربیگری ورزش و تمرینات تناسب‌اندام فعالیت می‌کنند. می‌توانید به‌عنوان یک ایده جذاب کادو تولد برای آقایان آذرماهی، متناسب با رشته ورزشی او لباس یا وسیله ورزشی برایش خریداری کنید.

8. دفتر قلمکار

حال ممکن است مرد متولد آذرماه یکی از همکاران یا دوستان بسیار دور شما باشد و به‌رسم ادب بخواهیم هدیه‌ای برای او تهیه کنید ما یک هدیه خاص به شما معرفی می‌کنیم. یک دفتر قلمکار زیبا هدیه‌ای زیبا است که در عین ظرافت نشان از اصالت دارد. این ایده نیز می‌تواند یکی دیگر از انواع بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی باشد.

هدایای مخصوص برای نوجوانان متولد آذرماه

هدایای مخصوص برای نوجوانان متولد آذرماه

اگر قصد دارید برای پسر نوجوان آذرماهی هدیه تهیه کنید ما چند ایده جذاب را به شما معرفی می‌کنیم. معمولاً پسران نوجوان، به‌ویژه اگر متولد آذرماه باشند پر از شور و انرژی هستند. پس بهتر است به‌عنوان بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی، یعنی همین نوجوانان که مردان آینده هستند به این لیست نگاهی بیندازید.

 • توپ یا سایر وسایل ورزشی
 • لباس ورزشی
 • اسپیکر
 • قاب و لوازم جانبی موبایل
 • ساعت هوشمند
 • تخته دارت
 • دوربین عکاسی
 • تلسکوپ

جمع‌بندی

هنگام انتخاب بهترین هدیه تولد برای مردان آذرماهی، بهتر است ابتدا خصوصیات اخلاقی آن‌ها را مرور کرده و علائقشان را در نظر بگیرید. مردان متولد آذر شجاع، خلاق، ایده‌آل گرا و پر از شور و انرژی هستند. با درنظرگرفتن این ویژگی‌ها می‌توانید برای تهیه بهترین هدیه برای متولدین آذرماه اقدام کنید.

انواع مختلف ایده جذاب کادو تولد برای آقایان آذرماهی وجود دارد که می‌توان به عطر و ادکلن، کیف چرم، گل، کتاب و هدایای فرهنگی و  وسایل ورزشی اشاره کرد. گالری شهر کادو با معرفی و عرضه بهترین لوازم کادویی و انواع هدایا، شما را به دیدن جدیدترین محصولات کادویی خود دعوت می‌کند. برای سفارش می‌توانید به صفحه هر چه می خواهید سفارش دهید مراجعه کنید. همچنین شهرکادو با قابلیت ارسال گل به خارج از ایران به شما کمک می‌کند تا عزیزان خود خارج از کشور را در روز تولدشان سورپرایز کنید.

برچسب ها

اشتراک گزاری

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Share on print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پیشنهادی

آخرین مقالات منتشر شده

مقالات پیشنهادی

دسته بندی ها